Yaşayan Doğa ile Harmanlanan Benzersiz Bir Sezon
17 Ekim 2019

Karmaşıklığın yerini minimal dokunuşların aldığı, kahverengi ve grinin doğal tonlarında olduğu bir döneme giren Sonbahar-Kış Koleksiyonu, klasik şıklığını desteklemek isteyen beylere olumsuz hava şartlarını düşünmeden şehri özgürce keşfetme fırsatı sunuyor.


Gri bulutların kendini hissettirdiği güz günlerinde, Pierre Cardin ceketler, takım elbiseler ve montlarla alışılmışın dışında klasik bir stil sizinle olacak…

Doğallık Başrolde
Doğallık Başrolde

Stilinde çizgisini belli ederek net bir tavır sergileyen erkekler için Pierre Cardin ceketler, olmazsa olmazlardan.


Detaylarındaki farklıklarını, yün dokularını ve vücuda tam oturan kalıplarını da yanında alan bu ceketler, gündüzden geceye sezonun zamansız parçalarından biri oluyor.

Takım Oyunu
Takım Oyunu

Yün ağırlıklı kumaşları, klasik şıklığın sonbahar-kış mevsimindeki en önemli detayı olan yeleği ve hafif belirgin ekose desenleriyle mevsime uygun tasarlanan Pierre Cardin takım elbiseleri, ofiste ve özel davetlerde çizginizi net olarak belli edecek.


Klasik şıklığın güçlü tavrı Pierre Cardin’le her mevsim yanınızda!

Katlanan Şıklık
Katlanan Şıklık

Moda sahnesinde tek parçayla adınızdan söz ettirmenin en güvenilir yolu; Pierre Cardin montlar! Sonbahar-kış sezonunun favorilerinden yapay kürk detayları, tek parçada şık bir görünüm vadederken mevsimi en sıcak şekilde geçirmenizi sağlayacak.


Katman katman giyindiğinizde de stilini tek bir parça üzerine kurguladığınızda da şıklığınızdan taviz vermeden mevsime hazırsınız!

Bu sezon şıklığınızı doğa ile harmanlamaya ne dersiniz? Doğada keşfedilecek çok şey var…