Kategoriler

  Geçmiş Aramalar

   Arama Önerileri

    Geçmiş Aramalar

     exchange
     Filtreleme
     Renk
     Beden
     Cinsiyet
     Kol Boyu
     Fit
     Ürün Tipi
     Özel Koleksiyon
     Fiyat
     Kahverengi Çapraz Çanta Kahverengi Çapraz Çanta Kahverengi Çapraz Çanta
     2 Renk

     KARGO BEDAVA

     Kahverengi Omuz Çantası Kahverengi Omuz Çantası Kahverengi Omuz Çantası
     2 Renk

     KARGO BEDAVA

     Kahverengi Çapraz Çanta Kahverengi Çapraz Çanta Kahverengi Çapraz Çanta
     2 Renk

     KARGO BEDAVA

     Ekru Çapraz Çanta Ekru Çapraz Çanta Ekru Çapraz Çanta
     5 Renk

     KARGO BEDAVA

     Ekru Çapraz Çanta

     1.349,00 TL 1.249,00 TL
     Bej Omuz Çantası Bej Omuz Çantası Bej Omuz Çantası
     4 Renk

     KARGO BEDAVA

     Bej Omuz Çantası

     3.999,00 TL 1.999,00 TL
     Ekru Omuz Çanta Ekru Omuz Çanta Ekru Omuz Çanta
     5 Renk

     KARGO BEDAVA

     Ekru Omuz Çanta

     1.399,00 TL 1.207,00 TL
     Lacivert Kanvas Çanta Lacivert Kanvas Çanta Lacivert Kanvas Çanta
     2 Renk

     KARGO BEDAVA

     Lacivert Kanvas Çantası Lacivert Kanvas Çantası Lacivert Kanvas Çantası
     4 Renk

     KARGO BEDAVA

     Lacivert Kanvas Çantası Lacivert Kanvas Çantası Lacivert Kanvas Çantası
     5 Renk

     KARGO BEDAVA

     Siyah Çapraz Çanta Siyah Çapraz Çanta Siyah Çapraz Çanta
     4 Renk

     KARGO BEDAVA

     Siyah Çapraz Çanta

     1.249,00 TL 1.159,00 TL
     Siyah Çapraz Çanta Siyah Çapraz Çanta Siyah Çapraz Çanta
     2 Renk

     KARGO BEDAVA

     Siyah Çapraz Çanta

     1.799,00 TL
     Siyah Omuz Çantası Siyah Omuz Çantası Siyah Omuz Çantası
     6 Renk

     KARGO BEDAVA

     Siyah Omuz Çantası

     1.999,00 TL
     Haki Kanvas Çantası Haki Kanvas Çantası Haki Kanvas Çantası
     5 Renk

     KARGO BEDAVA

     Haki Kanvas Çantası

     1.399,00 TL
     Haki Kanvas Çanta Haki Kanvas Çanta Haki Kanvas Çanta
     2 Renk

     KARGO BEDAVA

     Haki Kanvas Çanta

     999,00 TL
     Haki Kanvas Çantası Haki Kanvas Çantası Haki Kanvas Çantası
     5 Renk

     KARGO BEDAVA

     Haki Kanvas Çantası

     1.349,00 TL
     Altın Omuz Çantası Altın Omuz Çantası Altın Omuz Çantası
     6 Renk

     KARGO BEDAVA

     Altın Omuz Çantası

     1.999,00 TL
     Altın Çapraz Çanta Altın Çapraz Çanta Altın Çapraz Çanta
     6 Renk

     KARGO BEDAVA

     Altın Çapraz Çanta

     1.849,00 TL
     Altın Çapraz Çanta Altın Çapraz Çanta Altın Çapraz Çanta

     KARGO BEDAVA

     Altın Çapraz Çanta

     1.699,00 TL
     Mor Çapraz Çanta Mor Çapraz Çanta Mor Çapraz Çanta
     5 Renk

     KARGO BEDAVA

     Mor Çapraz Çanta

     999,00 TL
     Mor Çapraz Çanta Mor Çapraz Çanta Mor Çapraz Çanta
     5 Renk

     KARGO BEDAVA

     Mor Çapraz Çanta

     1.099,00 TL
     Mat Gümüş Çapraz Çanta Mat Gümüş Çapraz Çanta Mat Gümüş Çapraz Çanta
     6 Renk

     KARGO BEDAVA

     Gri Çapraz Çanta Gri Çapraz Çanta Gri Çapraz Çanta
     4 Renk

     KARGO BEDAVA

     Gri Çapraz Çanta

     1.399,00 TL
     Gri Bel Çantası Gri Bel Çantası Gri Bel Çantası
     3 Renk

     KARGO BEDAVA

     Gri Bel Çantası

     1.399,00 TL
     Taş Omuz Çantası Taş Omuz Çantası Taş Omuz Çantası
     3 Renk

     KARGO BEDAVA

     Taş Omuz Çantası

     1.999,00 TL

     Toplam 24 / 931 Ürün

     Çanta, kadınlar için bir aksesuardan çok tutkudur. Öyle ki birbirinden farklı bayan çanta modelleri arasından seçim yapmak, bu seçimleri kıyafetlerle kombinlemek çoğu zaman kadınları mutlu eder. Farklı yerlerde giymek için kombinlenen tüm kıyafetlerin tek ihtiyacı, onları tamamlayacak bir çantadır.

     Kadınlar için çanta seçimi çoğu zaman kombinden öteye geçer. Genel görünümü tamamlayacak bir seçimdense, başlı başına yıldız olan kadın çanta modelleri bu durumun en güzel örneğidir. Onlarca farklı model arasından seçim yapmak keyif verdiği kadar zordur da. Bu durumlarda doğru çantanın nasıl seçileceği bilgisine sahip olmak fayda sağlar. Dilerseniz seçimlerinizi kolaylaştıracak bilgilerden ve bu bilgiler ışığında değerlendirebileceğiniz göz alıcı Pierre Cardin kadın çanta modellerinden bahsedelim.

     Kadın Çanta Modelleriyle Günlük ve Spor Kombinler

     Kadın çantaları, tasarım bakımından değişiklikler gösterse de bu modeller için değişmeyen tek nokta nerede kullanılacaklarıdır. Çanta seçimi yaparken öncelikle seçeceğiniz modeli nerede ve ne sıklıkla kullanacağınızı belirlemelisiniz. Bu belirleme kriterleri arasında en sık görülen kadın çanta modelleri günlük ve spor tarza hitap edenlerdir. Eğer kombinlerinizi günlük ve spor çizgide seviyorsanız, çantalar konusunda seçimlerinizi kolaylaştıracak örnekleri inceleyebilirsiniz.

     Spor kombinlerin en sevilen ve tercih edilen modellerinden biri elbette sırt çantalarıdır. Sırt çantaları, size kombin tamamlamanın yanında geniş hacimleri ile yanınıza almak isteyeceğiniz eşyaları saklama imkânı tanır. Bu sayede kadınların en büyük kurtarıcılarından biri haline gelir.

     Kabul etmek gerekir ki şık bir bayan sırt çantası, diğer eşyaları da sorunsuz ve istenildiği gibi taşıyorsa, ona sahip olan kadının beklentileri karşılanmış demektir. Örneğin zamansız bir siyah sırt çantası kurtarıcınız olabilir. Siz de beklentileriniz karşılansın istiyorsanız, kadın sırt çantalarından yalnızca trendlere uygun filtrelemeler yerine kullanım amacınızı karşılayacak modeller seçmeye karar vererek işe başlayabilirsiniz. Pierre Cardin kadın sırt çantaları tasarımlarındaki şık detaylar ve işlevsel özellikleri ile gardırobunuzda yerini alacak.

     Bir diğer yandan, son zamanların en sevilen kadın çanta modelleri arasında bel çantalarından bahsetmemek olmaz. Bel çantası kadınların günlük ve spor kombin tamamlayıcıları olarak değerlendirilebilir. Bu modeller tasarım olarak sırt çantalarından farklıdır. Dolayısıyla günlük ve spor kullanım açısından çeşitlilik sağlar. Bel çantalarını dilerseniz omuzunuza takarak, dilerseniz de çapraz olarak kullanabilirsiniz. Sırt çantalarına nazaran bir veya iki bölmeli şekilde tasarlanan bel çantalarının kullanımı oldukça pratiktir.

     Gün içinde ihtiyacınızdan fazla eşya taşımaktan hoşlanmıyorsanız bu model tam size göre. Küçük hacmi ve kolay taşınabilir özelliği ile kadın bel çantaları, gün içindeki dinamiğinize rahatlıkla ayak uyduracak. Aynı zamanda kombininizi en iyi şekilde tamamlayarak mutlu hissetmenizi sağlayacak. Pierre Cardin kadın bel çantası modelleri benzersiz dokuları ve göz alıcı tasarımlarıyla istediğiniz tüm özelliklere sahip. Spor ve günlük kombininiz için aradığınız bel çantasına internet sitemizi ziyaret ederek ulaşabilir ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

     Kadın Çantalar

     Her sezon farklı çizgi ve tasarımlarla karşılaşılsa da model olarak zamansız kalan kadın çantaları da vardır. Bu çanta modelleri kullanımları bakımından çoğu zaman kişisel bir ihtiyaç olarak nitelendirilir. Her kadının gardırobu için özel ve vazgeçilmezdir. Klasik tarzın da günlük tarzın da kurtarıcı parçalarından biridir. Bu kadın çantalarını, omuz çantası ve çapraz çanta olarak kategorileştirebiliriz. Omuz çantaları, tasarımlarındaki zarafet sayesinde klasik tarza sahip kadınların yıldızıdır. Fakat kombinlerde kullanılan kıyafetler ne olursa olsun her parçaya da şahane biçimde uyum sağlarlar. Kadın omuz çantaları farklı hacim ve materyallerde tasarlanarak kullanım alanları bakımından çeşitlilik gösterir.

     Geniş hacimde tasarlanmış omuz çantaları günlük kullanım için idealdir. İhtiyaçlarınız dışında yanınıza almak istediğiniz eşyaları rahatlıkla çantanızda taşıyabilme konforunu sağlar. Tasarımında kullanılan şık detaylar ile hem kombininizi tamamlar hem de şıklığınızı bir adım daha öne çıkarır. Pierre Cardin omuz çantası modelleri arasında geniş hacimli olanlar bahsi geçen şık detaylara sahiptir. Bu modeller ayarlanabilir omuz askıları sayesinde kullanım kolaylığını üst seviyeye çıkarır. Böylece size hem rahat bir kullanım sağlar hem de göz kamaştırıcı şıklığınızı korumuş olursunuz. Örneğin beyaz çanta kullanacağınız kombinler için şık bir omuz çantası yardımınıza koşacaktır.

     Modellerimizin çoğu, klasik bölmelerinin yanında iç kısımlarında da cepler barındırır. Bu cepler fazla eşyaların bir arada olduğu çantanıza, özel ve önemli parçaları koymanızı sağlar. Böylece karmaşadan ve eşya kaybetme derdinden kurtulmuş olursunuz.

     Hacim olarak daha küçük şekilde tasarlanan omuz çantaları ise farklı çizgileri ile kadınların ilgisini çeker. Saplarının uzunluklarına göre değişik biçimlerde takabildiğiniz bu modeller, tarzınızı en iyi halde yansıtacaktır. Kısa saplı olan kadın omuz çantaları özel davetlerin vazgeçilmez aksesuarları olmaya adaydır. Şık ve minimal görünümleri dilediğiniz kıyafetle kombinlenerek tamamlayıcılık sağlar. Bu omuz çantası modelleri için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Çanta seçiminden önce materyalinin ne olduğunu önceden incelemelisiniz.

     Deri materyal kullanılarak üretilen omuz çantaları davetler ve iş yerleri için şık bir seçenektir. Deri dışında farklı materyaller kullanılarak üretilen kadın omuz çantaları ise gün içinde şıklığınızı tamamlarken farklı bir tarza sahip olduğunuz izlenimini de uyandırır. Bu farklılık havanızı, tüm gözleri üzerinize çekecek kadar değiştirecektir.

     Uzun saplı olan kadın çantaları farklı stillerde takılarak kullanım konusunda çeşitlilik sağlar. Bu çantalar, çapraz çanta olarak adlandırılır. Çapraz çantalar, kadın çantaları arasında en rahat kullanımı olan çantaların başında gelir. Omzunuzda kontrol etmeniz gereken herhangi bir parçanın bulunmaması gün içinde rahat hareket etmenizi sağlar.

     Özellikle dinamik ve hareketli günlük yaşama sahip kadınlar, çapraz çantaların kullanımını çok sevecektir. İstenildiği gibi hareket imkânı sağlayan bu model, şık kombinlere rahatça entegre edilebilir. Böylece kıyafetleri tamamlama konusundaki işlevselliğini de kaybetmemiş olur. Çapraz çantalar ayarlanabilir askıları sayesinde belli bir uzunlukta kalmadan farklı boyda ve farklı tarzda kullanıma da olanak sağlar. Özellikle uzun etek ya da elbiselerle birlikte kombinlendiğinde oldukça şık bir tarz yaratır.

     Çantalar konusunda modeller kadar renkler de önemlidir. Çantanızın rengi, kombin edeceğiniz diğer tüm parçaların seçilmesini ve kullanımını etkiler. Bu sebeple tarzınıza ve çantanızı kullanacağınız mekâna göre renk seçimleri yaparak işleri kolaylaştırabilirsiniz. Ton farklılıkları yaratarak canlı bir tarz elde etmenin yanında, seçeceğiniz çantalarla da benzersiz bir görünüm elde edebilirsiniz.

     Pierre Cardin ailesi olarak tüm kadın çanta modellerimizde zamanın dinamiğine uygun tasarımlara yer vererek tarzınıza yakışacak zamansız parçalar üretiyoruz. Dayanıklı ve kaliteli hammadde kullanarak uzun ömürlü ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Her tasarımda özel detaylara yer vererek şıklığınızı bir adım daha öne çıkarmayı hedefliyoruz. Benzersiz dokuları ve zamansız tasarımlarıyla dikkat çeken kadın çantalarımız gardırobunuza çok yakışacak. Fırsatlardan yararlanmak ve kaliteye uygun fiyatla sahip olmak için bizi takipte kalın.

