Kategoriler

  Geçmiş Aramalar

   Arama Önerileri

    Geçmiş Aramalar

     Sevdiğiniz Kadının Kalbine Giden Yol Pierre Cardin’den Geçer

     11 Şubat 2020

     Sevgililer Günü yaklaşırken O’nu mutlu hissettirmenin yolu, en sevdiği gülümsemenizle birlikte vereceğiniz hediyelerden geçiyor. Özellikle partnerinizi düşündüğünüzü gösteren hediyeler, kalbe giden anahtarın temsiliyeti niteliğinde. Sevgilinize bu mesajı veren hediyeye ulaşmak ise Pierre Cardin’in aşk ve mutlulukla tasarlanan parçalarıyla oldukça kolay!

     Romantik Kaçış
     Romantik Kaçış

     Pierre Cardin trikolar, cezbedici tavrıyla hem senin hem de O’nun kalp çarpıntılarını hızlandırmaya kararlı... Omuz detaylarıyla kombinlere feminen bir siluet ekleyen trikolar, günün romantizmine de ayrı bir şıklık ve zarafet getirecek.


     Saçlar, sıkı bir at kuyruğuna bürünüp klasik Pierre Cardin pantolonlarla görünüm tamamlandığında, sevgiliniz bu özel güne hazır!

     Kalp Kalbe Karşı
     Kalp Kalbe Karşı

     Yaklaşan ilkbaharın enerjisini şimdiden görmek için her biri sevdiğiniz kadının görüntüsünü bir anda değiştirebilecek kadar iddialı Pierre Cardin eşarp koleksiyonuna bakmak yeterli.


     Düz parçalarla yakından konumlanırken, benzersiz desenleriyle elegan tavrın altını çizen Pierre Cardin eşarplar, O’na onun kadar zarif bir hediye vermek isteyenler için en ideal alternatiflerden!

     Ayrıntılara Dikkat
     Ayrıntılara Dikkat

     İçine iliştirebileceğiniz sevgi dolu bir not ile Pierre Cardin çantalar, sevgilinizin kalbine ve gardırobuna en çok yakışacak hediyelerden biri…


     Stilinde zarafet kelimesini başrole taşıyan kadınlara alınabilecek en özel hediye olan bu çantalarla, sizden bir hatıra her an yanında olsun!