Takım Elbiseleri Nasıl Kombinleyebilirsiniz?

18 Kasım 2020

Klasik stilin ve özel günlerin zamansız başrolü takım elbiseler, her erkeğin gardırobunda mutlaka bulunuyor. Peki, alışılagelmiş kombinler yerine takım elbiselerinizi nasıl farklılaştırabileceğinizi biliyor musunuz?

Mix and Match
Mix and Match

Pierre Cardin’in tasarım bütünlüğü sayesinde alt ve üst beden ölçünüze uygun farklı pantolonları ve renkli/desenli ceketleri bir arada kullanarak, kalıplara bağlı kalmadan stilinizi dilediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.  

“Mix and Match” adı verilen yöntemi uygulayabilmek için %100 yünden yapılmış slim fit Pierre Cardin kiremit renkli ceketi, klasik pantolonla tamamladığımız bu görünüm size yardımcı olabilir.

Casual
Casual

Gömleklerin altına balıkçı yaka triko giymek sezonun öne çıkan trendlerinden. Takım elbiselerde de bu trendi uygulayarak alışılagelmiş gömlek ve kravat kullanımları yerine balıkçı yaka triko kazakları tercih edebilirsiniz. Görünümünüzü sneaker’larla tamamladığınızda modern bir kombin sizinle olacak.

Desenli
Desenli

Desenli gömlekleri takım elbiselerle kullanarak görünümünüze hareket katmaya ne dersiniz? Katıldığınız iş toplantıları, akşam yemekleri veya davetlerde hem şık hem de yenilikçi duruşunuzla stilinizi ön plana çıkarmak için desenli parçalara şans vermenizi öneririz.