Her Stil Sahibi Erkeğin Arkasında; Pierre Cardin!
18 Ağustos 2019

Sonbahar mevsiminin habercisi yağmurlar kendini yavaş yavaş belli ederken, rotalar tatil yerlerinden şehirlere ve ofislere çevrilmeye başladı. Mevsimin değişmesiyle birlikte ise yazlık parçaların yerini alan Pierre Cardin gömlekler, pantolonlar ve takım elbiseler, stil sahibi erkekleri tatil dönüşü yoğun iş temposuna adapte ederken ofislerin şıklık yarışında adını zirveye yazdırıyor!

Desenli Kurumsal
Desenli Kurumsal

​Kolay ütülenebilir özelliğiyle vakitten kazandıran, esnek kumaşıyla sizi konforla tanıştıran Pierre Cardin gömlekler, “buruşuk gömlek” devrini kapatıyor. Üzerinde taşıdığı mikro desenleriyle geleneksel tasarımların en modern halini sunan gömleklerle bu sezon toplantılarda kendinden emin bir stil sizinle!

Ceketin Pantolonla Randevusu: Takım Elbise
Ceketin Pantolonla Randevusu: Takım Elbise

Pierre Cardin takım elbiseler, cool duruşuyla sonbaharın dinginliğine çok yakışacak! Koyu tonların daha açık renklere eşlik ettiği takım elbiseler, keskin hatlarıyla iş yaşamının güçlü tavrını siluetinize taşıyor. Egemenliğini yeni sezonda da artıracak bu takımlar, stil sahibi erkeklere çizgisi net bir ofis kombini sunuyor.

Casual Hamle
Casual Hamle

Kurumsal şirketlerde çalışan erkekler, genellikle koyu renkli ve klasik parçaların ofiste tercih edilmesi gerektiğini düşünüyor. Neyse ki renkli Pierre Cardin chino pantolonlar, bu düşünceyi değiştirmeye hazır! Bu sezon, klasik tavrını terk ederek gömleklerle muhteşem bir birlikteliğe başlayan chino’larla ofisin en şık erkeği sen ol.

Centilmen İkili
Centilmen İkili

Güçlü birlikteliğiyle stil sahibi ceket-pantolon ikilisi, usta bir işçiliğe sahip kumaşı ve Pierre Cardin uzmanlığını yansıtan kalıplarıyla en iyi ekip arkadaşınız… Mavinin en güzel renk olduğunu kanıtlayan bu görünümü, desenli gömlekle tamamlayabilmek ise Pierre Cardin’in incelikli dokunuşunda gizli!

Ayakkabıların Bir Başka Hali
Ayakkabıların Bir Başka Hali

Yeni yerler keşfetmek ve hayattan keyif almak için kilit parça: Ayakkabılar! Pierre Cardin imzalı ayakkabılar, tatil dönüşü ofisteki koşuşturmalarınızda, yüksek konforuyla sınırsız hareket özgürlüğünü sizlere sağlayacak nitelikte.. Bu ayakkabılar, stil sahibi erkekleri yarı yolda bırakmayacağı gibi şıklıklarını da güçlendiriyor!