Kategoriler

  Geçmiş Aramalar

   Arama Önerileri

    Geçmiş Aramalar

     Her Stil Sahibi Erkeğin Arkasında: Pierre Cardin!

     26 Temmuz 2022

     Erkek giyim özelinde üretilen kıyafetler sadece şık bir görünüm sağlamakla kalmamalı aynı zamanda unutulmaz deneyimler de yaşatmalıdır. Dört mevsim konforla ve uzun süreli giyeceğiniz kıyafetler stil sahibi bir etki bırakmanıza da temel hazırlamalıdır. Her erkeğin kıyafet seçimi konusunda kendine özgü yöntemleri vardır. Kimisi için en temel gereksinim vücut şekline uygun modeller arasından tercih yapmaktır. Kimisi de tasarladığı kombinleri merkeze alarak kıyafet seçimi yapar. Seçimlerinizi neye göre yapıyorsanız yapın tek bir şeyden vazgeçmeyin: Üstün kalite. Bir kıyafetin yalnızca birkaç yönden değil her manada tatmin ediyor olmasına dikkat edin. Pierre Cardin erkek giyim başta olmak üzere tasarladığı her modelde yıllara dayanan tecrübesiyle göz alıcı ürünleri sizlerle buluşturur. Her zaman olduğu gibi stil sahibi erkeklerin sezon trendlerine yön veren kıyafet seçimlerinde başrol oynar. 

     Desenli Kurumsal
     Desenli Kurumsal

      Konforlu Kıyafet Deneyimi için En Doğru Seçimler  

     Tarzı ne olursa olsun hemen her erkek için kıyafet seçiminde büyük rol oynayan etmen konfordur. Konforlu kıyafet deneyimi gün içindeki hareketliliğinize yön verir ve enerjinizin sürekli olarak yüksek kalmasını sağlar. Spor giyim özelinde tasarlanan modeller konforlu kıyafetler arasında öne çıkan tasarımlardır. Günlük organizasyonlarda ya da ev içinde geçireceğiniz vakitlerde bu kıyafetlerden yararlanarak kombinler tasarlayabilirsiniz. Erkek tişört modelleri konforlu kıyafet deneyimi için olmazsa olmaz parçalar arasında yer alır. Özellikle yaz kombinlerine eşlik eden tişörtlerde cilt sağlığını gözeten niteliklere dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer tercih edeceğiniz erkek tişört modeli kumaş kalitesi bakımından öne çıkıyorsa ve vücudunuza nefes aldırarak gün boyu nem dengesi sağlıyorsa üst düzey konfor sizinle demektir! Pierre Cardin erkek tişört modelleri tüm kombinlerinize vazgeçilmez rahatlık hissi kazandırır. Hangi mevsimde tercih ederseniz edin %100 pamuk kumaş özelliği sayesinde cildinizi rahat ettirmiş olursunuz.

     Ceketin Pantolonla Randevusu: Takım Elbise
     Ceketin Pantolonla Randevusu: Takım Elbise

     Farklı Tarzlara Hitap Eden Erkek Gömlek Modelleri

     Erkek gömlek modelleri birbirinden farklı tarza hitap eden ve biraz daha casual olmak istediğiniz dönemlerde yardımınıza koşan kıyafetlerdir. Tişört seçimlerinde olduğu gibi gömleklerde de dikkat etmeniz gereken kıstaslar vardır. Erkek gömlek modelleri arasından seçim yapmadan önce nasıl kombinler tasarlamanız gerektiğine karar vermelisiniz. Çünkü erkek gömlekleri diğer üst giyim modellerinden ayıran etmen farklı kombinler için özel olarak üretilen çeşitlerinin bulunmasıdır. Örneğin denim pantolonlarla kombinlemek üzere bir gömlek modeli arıyorsanız spor çizgilere sahip erkek oduncu gömleklere yönelmelisiniz ya da yaz aylarında şık bir davete katılacaksanız keten gömleklerle birlikte erkek chino pantolon kombinleri tasarlayabilirsiniz.
     Pierre Cardin erkek gömlekler birbirinden farklı modeliyle dilediğiniz her tarza adapte edebileceğiniz tasarımları gardırobunuza taşır.

     Erkek Triko Modellerin Zengin Dünyası Her Zaman Yanınızda

     Kış ve bahar kombinlerinin en kullanışlı parçaları erkek triko modelleridir. Soğuk geçen bir günü balıkçı yaka erkek triko kazakla sıcacık hale getirebilirsiniz.
     Triko modeller vücudunuzu soğuk havalara karşı korumakla kalmaz aynı zamanda işlevsel kumaşı sayesinde hemen her kominde kullanabileceğiniz kıyafetler edinmenizi sağlar.
     Erkek triko kazak ya da hırka modelleri birbirinden şık ve konforlu kombinde kullanabileceğiniz şahane tasarımlardır. Dilerseniz şık bir davette dilerseniz günlük planlarınızda erkek triko kazak modellerini kullanabilirsiniz.
     Spor kombinlerinizi şık bir erkek spor ayakkabıyla, klasik görünümlerinizi ise göz alıcı bir kravatla tamamlayabilirsiniz.
     Pierre Cardin erkek giyim tasarımları yıllardır olduğu gibi her zaman ve her yerde kendinizi iyi hissedeceğiniz şık modelleriyle size eşlik eder.