Anneler Günü yaklaşırken her seferinde sevgimizi, onlara verdiğimiz değeri yansıtacak hediyelerin arayışına giriyoruz. Belki de annemize hediye almak için en zor yolu seçiyoruz. Fransız tasarım ekolünü güçlü kadınlardan aldığı ilhamla birleştirerek elagan bir stil dünyası sunan Pierre Cardin, annenize kullandıkça sizi hatırlatacak pek çok hediye seçeneğini sizler için derledi.

Modern aksesuarlar arasında yer alan ipek eşarplar en ince ayrıntısına kadar düşülmüş tasarımlarıyla klasik-modern hediyelerin başında geliyor. Annenizin stilini tamamlamak için ona saf ipek hissini armağan edin.

Kadınlar ve ayakkabılar ayrılmaz iki yakın arkadaş! Annenizin ayakkabı koleksiyonuna Pierre Cardin’in zarif dokunuşu en çok sevineceği hediye olacak, eminiz!

Her sezon ilk yenilenen parçalar arasında çanta ve cüzdanlar geliyor. Aksesuarda iddialı sadeliği sunan Pierre Cardin, Anneler Günü için ikonik modellerini farklı renk ve detaylarıyla zenginleştiriyor.

Pierre Cardin pijamalarının en çok tercih edilme sebebi rahatlığı ve nefes alan dokusu! Pamuk karışımlı kumaşlarla tasarlanan modeller giyindiğiniz anda sizi konfor alanına taşıyor. Pierre Cardin pijamaları ile annenize huzurlu bir uyku hediye edebilirsiniz.