MEVSİM GEÇİŞLERİNİN ÜNİFORMASI: KURTARICI CEKETLER
12 Eylül 2018

Kimilerinin heyecanla beklediği, kimilerinin yazın bitişine üzülmekten tadını dahi çıkaramadığı sonbahar mevsimi geldi çattı bile! Yaz boyu stilimize eşlik eden tişört ve şortlar yerlerini yavaş yavaş; ceket, trençkot ve gömleklere bırakıyor.

Mevsim geçişinde kurtarıcınız, sonbahar dolabınızın başrol oyuncusu ceketlere, Pierre Cardin ayrıcalığıyla gelin birlikte göz atalım.

Ceketlerin Dönüşü! Sonbaharda Ceketleri Nasıl Kombinlemeli?

Hem günlük hayatta hem iş hayatında en çok tercih edilen parçalardan biri olan ceketler, özellikle sonbahar aylarında konforlu ve şık bir görünüm için ihtiyacınız olan kilit parçalardan biri. Çizgili, desenli, düz, ekoseli ya da mikro desenli Pierre Cardin ceket alternatifleri arasından kendi tarzınıza en uygun olanı seçerek detaylarda farkınızı yansıtabilirsiniz.

Ekose Ceketler Her Sezon Moda!
Ekose Ceketler Her Sezon Moda!

Özellikle, toprak tonlarında tercih edeceğiniz Pierre Cardin ekose ceketleri düz tişört ya da gömleklerle kombinleyerek sonbahar renklerini stilinizde harmanlayabilirsiniz. Ceketinizin cebine iliştireceğiniz uygun renk ve desenlerde bir mendil ise şıklığınızı bir üst seviyeye taşıyacaktır.

Yardımcı Oyuncu: Mikro Desenler!
Yardımcı Oyuncu: Mikro Desenler!

Eğer her daim sadelikten yanaysanız, mikro desenli ceketler tam size göre! Kombinlerken daha da özgür olabileceğiniz mikro desenli ceketlerle hem sportif hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
Vücut tipinize göre seçebileceğiniz extra slim, slim ya da regular kalıp alternatiflerine de göz atmayı unutmayın!

Güçlü Duruş!
Güçlü Duruş!

Erkek şıklığının zaman ve mekandan bağımsız en sihirli parçalarından biri kuşkusuz ki takım elbiseler!
Takım elbiselerinizi özel gün ve davetlerde kullanmanın yanı sıra; takım elbiselerinizin ceketlerini denim’ler ve kanvas pantolonlar ile tamamlayarak hem formel hem de mevsim geçişine uygun, güçlü kombinler yaratabilirsiniz.

Sonbahara İlham Veren Renkler
Sonbahara İlham Veren Renkler

Sonbaharın büyüleyici renkleri ile Pierre Cardin ceketlerde, toprak tonlarıyla gücünü hafiflettiğimiz kırmızılar, bordolar, griler ve yumuşak kahveler tabii ki ön planda! Bununla birlikte; mevsimsiz renkler mavi, lacivert ve siyahtan da vazgeçmedik. Farklı renk, desen ve kalıp alternatifleri arasından tarzınızı yansıtan Pierre Cardin ceketinizi seçip, yeni mevsimin ve yeni başlangıçların tadını çıkarmayı unutmayın!