Açık Renk Erkek Ceketleri Kombinlemenin 3 Yolu

27 Temmuz 2020

Ofiste ve günlük stilinizde tercih edeceğiniz ceketler, konforlu ve şık görünümün kilit parçalarından biri. Yaz mevsiminin favorisi açık renkli ceketleri kombinlemenin ise oldukça zor olduğunu biliyoruz. Bu ceketleri diğer parçalarla kolayca bir araya getireceğiniz 3 ipucuna, gelin birlikte bakalım.

Ton Sür Ton
Ton Sür Ton

Açık renkli ceketleri kombinlemenin ilk yolu; ton sür ton. Renk tonu benzer parçalarla oluşturacağınız kombinler size şık ve sade bir görünüm sağlayacak. İstediğiniz renkte tercih edeceğiniz ceketleri, yine aynı tonlarda pantolonlar, kemerler ve ayakkabılarla kombinleyerek bu adımı uygulayabilirsiniz.

Renk ve Desen Uyumu
Renk ve Desen Uyumu

Eğer ton sür ton giyinmek yerine farklı bir çözüm arıyorsanız vereceğimiz ipucu tam size göre! Ceketinizin rengiyle uyumlu desenli parçaları birbiriyle kombinleyebilirsiniz. Açık gri bir ceketi, yine içinde gri desenler barındıran bir t-shirt ile tamamladığımız bu görünüm size yardımcı olabilir.

Daha Koyu
Daha Koyu

Ceketlerinizi, kendi renginden daha koyu tonlara sahip parçalarla tamamlamak da bir diğer önerimiz… Ceketle birlikte kombinleyeceğiniz alt giyim ürünlerini daha koyu renkte tercih etmeniz ciddi bir duruş sağlayarak şıklığınızı bir üst seviyeye taşıyacak.