Düğün Şıklığına Yön Verenler
13 Eylül 2019

Çalışma hayatının yoğun temposu ile özel günlerin en çok kesiştiği Eylül ayındayız! Güneşin sıcaklığını göstermekte hala cömert olduğu bu ayda, bronz tenler ve tatil sonrası mutluluklar ile katıldığımız sonbahar düğünleri hızla artıyor. Pierre Cardin smokinleri ve takım elbiseleri ise sanatsal dokunuşlarla bir araya gelerek damatlara ve davetlilere bu düğünler için kusursuz bir görünüm sunuyor!

Gelinlerden Rol Çalan Damatlar

Hayatınızın en özel anı düğününüze tanıklık edecek Pierre Cardin siyah smokinler, klasikleşmiş eşleşmelere kattığı orijinallikle damatların şıklığını terfi ettiriyor.


Siyah rengin asaletiyle, rafine duruşundan ödün vermeyen erkeklerin takım oyunundaki kilit nokta ise Pierre Cardin beyaz gömlek…

Damatlara masal gibi bir gecenin kapılarını aralayacak Pierre Cardin smokinlerin beyaz rengi, gelin ve damadı romantik görünümüyle kusursuz bir uyuma davet ediyor.


Smokinlerin şıklığını tamamlayacak ve o özel günün eğlencesinde konforuyla size eşlik edecek ayakkabılar ise stil sahibi erkeklerin ardındaki sır!

Şıklık Yarışına Giren Davetliler
Şıklık Yarışına Giren Davetliler

Ofis görünümlerinin favori parçası Pierre Cardin takım elbiseler, sıra düğünlere geldiğinde bambaşka bir duruş sergiliyor; daha centilmen daha şık!


Lacivert tonlarından oluşan klasik takım elbisenize ihtiyaç duyduğu modern dokunuşu kazandıracak adım ise mor desenlerle bezenmiş Pierre Cardin cep mendiline teslim olmak…

Centilmen davetlilerin konforlu tavrına göndermede bulunan Pierre Cardin sportif takım elbiseler, desenli gömleklerin enerjisiyle tamamlanıyor.


Gündelik kullanımındaki konforunun yanı sıra davetlerde tüm iddialı görünümüyle göz kamaştıran ayakkabılar ise ton sür ton lacivert uyumunu, beyaz kurgusuyla birleştirip daha doğal daha çabasız bir şıklığın öncüsü oluyor!

Rotanızı nereye çevirirseniz o yönde sizlere uyum sağlayacak bu parçalar, düğünlerde ihtiyacınız olacak şıklığı görünümlerinize eklemeye hazır!