Tek Parça ile 3 Farklı Stil

20 Ekim 2020

Hem iş hem de günlük hayatınızda modern stilinizi yansıtmanın en şık ve pratik yolu, farklı ürünlerle kombinleyebileceğiniz ceketlerden geçiyor. Anahtar parça olarak konumlandıracağınız ceketinizi triko, gömlek ya da t-shirt’lerle tamamlayarak casual, smart casual ve klasik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Casual
Casual

Yazın favorisi t-shirt’leri, sonbahar aylarında da ceketlerle birlikte kullanmaya devam ederek zamansız bir hale getirebilirsiniz. Konforlu ve şık görünümünüzü denim pantolonla tamamladığınızda, casual stilin yüksek enerjisiyle güne hazırsınız!

Smart Casual
Smart Casual

Hem değişen hava koşullarına uygun giyinmek hem de ofiste daha resmi bir görünüm elde etmek istiyorsanız, ceketle birlikte kombinleyeceğiniz trikolar ve chino pantolonlar bu ihtiyacınızı karşılayacak. Gömleklerin üzerine giyeceğiniz trikolar sayesinde kravat takmadan da klasik görünümünüzü destekleyebilirsiniz.

Klasik
Klasik

Önemli bir toplantı ya da akşam yemeğinde Pierre Cardin ceketinizi kumaş pantolon, gömlek ve kravatlarla tamamlayarak klasik bir stil oluşturabilirsiniz. Genel görünümünüzde cool bir izlenim yaratmak için ceketlerinizi desenli tercih ettiğinizde gömlekleri ve kravatları daha sade tutmanızı öneririz.