Kategoriler

  Geçmiş Aramalar

   Arama Önerileri

    Geçmiş Aramalar

     ZAMANSIZ ŞIKLIĞIN MİMARLARI: TAKIM ELBİSE VE SMOKİNLER
     31 Ağustos 2018

     Yoğun geçen düğün sezonu ile birlikte takım elbise ve smokinler, bu yaz da davetlerin mihenk taşıydı. Her ortamda stilinizi konuşturmanız için zamansız şıklığın yegane mimarlarını da yanınıza alarak, klasiğe farklı bir bakış açısı ile bakmaya ne dersiniz?

     İlham Verin
     İlham Verin

     İddialı ve çarpıcı görünmenin yolu, üzerinize tam oturmuş bir smokinden geçer. Kaliteli kumaşlar ile hazırlanmış Pierre Cardin smokin alternatifleriyle, zevkinizi ve tarzınızı arka planda bırakmadan seçiminizi rahatça yapın!

     Olmazsa Olmaz Papyonlar
     Olmazsa Olmaz Papyonlar

     Smokininizdeki duruşu yumuşak bir dokunuşla tamamlamak Pierre Cardin papyonlarının işi. Hayatınızın en özel gününde yakanıza iliştireceğiniz küçük bir damat çiçeğiyle son dönemlerin trend damat şıklığını elde edebilirsiniz.

     "İş"te Kusursuzluk
     "İş"te Kusursuzluk

     Sıradan bir iş gününde bile tek parçada şıklığı sağlayan Pierre Cardin takım elbise modelleri, klasik siyah-lacivert algısını çoktan yendi. Ana renklerin farklı tonları ve desenlerle zenginleştirilmiş ceketler ofis şıklığının baş mimarı.

     Estetik Dokunuş
     Estetik Dokunuş

     Aksesuarlar, kombinlerinizi tamamlamanın yanı sıra farklılığınızı ortaya koyacak nüanslardan oluşur. İddialı, havalı Pierre Cardin kemer ve ayakkabılar ile bırakın tarzınız her bir detaya ustalıkla işlensin!