Yarışma Koşulları

16 Aralık 2020

1. https://www.instagram.com/pierrecardintr/ adresi üzerinde gerçekleştirilen yarışma, Pierre Cardin Türkiye tarafından düzenlenmektedir.

2. Kampanya ile ilgili Instagram sorumluluk kabul etmez.

3. Katılımcılar, Pierre Cardin TR Instagram sayfasını takip ederek, görselin altına arkadaşını etiketleyerek ve cevabını yazarak katılıma hak kazanır. Bu şartları yerine getirmeyen katılımcılar hediye kazansa dahi hak kazanamayacaklardır. Katılımcılar, yarışmaya katıldıkları andan itibaren bu metni okumuş sayılır.

4. Katılımcıların ödül kazanabilmesi için, kendi Instagram hesabından Pierre Cardin TR resmî Instagram sayfasını – Resmi hesap linkleri yukarıda yer almaktadır.- takip ediyor olması, yukarıda yazan şartların tamamını yerine getirmesi gerekmektedir.

5. Yarışmaya katılmak için katılımcının 16.12.2020 tarihi ve 20.12.2020 tarihi arasında görselin altına istedikleri ürünü “triko” ve “gömlek” şeklinde yorum yaparak, iki arkadaşını etiketleyerek Pierre CardinTR ile paylaşmaları gerekmektedir.

6. Kampanya sonucunda kazanan katılımcılar simpliers.com sitesinden hiçbir müdahale edilmeden seçilecektir. Yarışmada yorum yapan kullanıcılara seçtikleri ürün Pierre Cardin TR ekipleri tarafından gönderilecektir. 5 gün boyunca toplamda 10 kişiye, 5 triko 5 gömlek olacak şekilde 10 adet  hediye verilmiş olacaktır.

7. Yarışmacıların, yarışma bitip ödülleri tespit edilene kadar kanallar üzerinde kullandıkları isim/takma isimleri değiştirmemeleri gerekmektedir. Kazanan kişilerin kimlik bilgileri ve adres bilgileri mesaj üzerinden verdiği bilgiler ile aynı olmak zorundadır.

8. Yarışmada kazananlar 17-18-19-20-21 Aralık 2020 tarihinde her gün saat 16.00’da “Pierre Cardin Türkiye” Instagram hesabından duyurulacak olup kazanan kişilere Instagram hesabı üzerinden direkt mesaj yolu ile bilgilendirilme yapılacaktır.

9. Aynı kullanıcı birden fazla hediye kazanma hakkına sahip olamaz.

10. Kazanılan ödül bir başka kişiye devredilemez, herhangi bir ticari amaç güdülemez ve iade edilemez.

11. Kampanyaya katılan herkes bu katılım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

12. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

13. Aydınlı Grup çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

14. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

15. Kullanıcıların Instagram hesabında herkese açık olarak paylaştıkları KİŞİSEL VERİLERİ, bizzat veri sahibi tarafından alenileştirilmiş veri olduğundan kampanya kapsamında ve gerekli olması halinde işlenebilecektir. Yine bu kampanya kapsamında katılımcı tarafından doğrudan Pierre Cardin (AYDINLI HAZIR GİYİM SAN.A.Ş.) ile paylaşılan kişisel veriler 6698 sayılı yasa kapsamında korunmakta olup katılımcı bu bilgileri rızası dahilinde paylaştığını ve bu verilerin kampanya amacı ve süresiyle sınırlı olarak işlenebileceğini kabul eder.

16. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

17. Aydınlı Grup bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

Bu kampanyanın Facebook ve Instagram ile ilgisi yoktur. Oluşabilecek aksaklıklardan Facebook ve Instagram siteleri sorumlu tutulamaz.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU çerçevesinde bilgilendirme metnimizi okumak için linke tıklayabilirsiniz: https://bit.ly/AYDNLKVKK