Yeni Yıl Hediyeleri

18 Aralık 2020

“Yılbaşında ona ne hediye alsam?’’ sorusunun cevabı, Pierre Cardin Kış koleksiyonunda saklı. Erkek trikolardan kadın çantalara kadar sevdiklerinize mutluluk dağıtacak hediyelerle geri sayıma hazırız!

Zamansız Klasik
Zamansız Klasik

Vücuda tam oturan triko kazaklar, yılbaşı ruhuna uygun renkli modelleriyle, yeni yıl kutlamalarının keyfini doyasıya çıkarmak için centilmenleri bekliyor.

Görünümünü klasik stiliyle tamamlamak isteyen erkeklere bordo trikonun ağır başlı duruşunu, beyaz düz gömlek ve siyah chino pantolonla desteklemelerini öneriyoruz.

Ekoseli Etki
Ekoseli Etki

Sezon trendi ekoseli gömlekler, yeni bir yıla merhaba diyeceğimiz o gecede sevdiğiniz erkeğin özenli ve şık görünümünün başrolü olacak.

Ekoseli gömlekleri, karşı konulmaz bir konfora sahip denim pantolonlar ve blazer ceketlerle kombinlediğinizde kutlamaya hazırsınız!

Olmazsa Olmaz Aksesuarlar
Olmazsa Olmaz Aksesuarlar

Detaylarıyla farklılaşan kravatlar, mevsime ayak uyduran ayakkabılar ve ince işçiliğe sahip cüzdanlar, yeni yıl stillerinin en şık tamamlayıcıları.

Hediye alacağınız kişinin vücut ölçülerinden emin değilseniz, en çok tercih edilen bu aksesuarlar arasından işinizi şansa bırakmadan seçiminizi yapabilirsiniz :)

Konforlu Şıklık
Konforlu Şıklık

Yumuşak dokularıyla benzersiz Pierre Cardin trikolar, soğuk havalara uyum sağlayan renk alternatifleriyle erkeklerin hediye bulma telaşını kolaylaştırıyor! Casual stilin favorilerinden olan denim pantolonlar ve görünümü tamamlayan kemerler ise trikolardan rol çalacak şıklıkta…


Çanta Tutkusu
Çanta Tutkusu

Kadınlara hediye seçmenin, erkekler için biraz zorlayıcı olduğunun farkındayız. Bu tatlı stresi en aza indirmek isteyen beylere önerimiz; Pierre Cardin çantalar. Her zaman özel ve şık hissetmek isteyen kadınların bu çantaları çok seveceğine emin olabilirsiniz.


Doğal ve Yalın
Doğal ve Yalın

Soft ve baskın renklerin bir arada kullanıldığı Pierre Cardin gömlek elbiseler, doğayı yaşam alanına getirmeyi başaran kadınların şehirdeki kurtarıcısı oluyor! Şık parçalar, mevsimin kimliğine bürünürken tasarımlardaki ince detaylarla yeni yılda ayrıcalığınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Pierre Cardin’in farklı formlarda hayat bulan zamansız parçaları ile sizi yeni yılda birlikte geri sayım yapmaya davet ediyoruz!