Kategoriler

  Geçmiş Aramalar

   Arama Önerileri

    Geçmiş Aramalar

     Mevsimin Sıcak Parçaları

     4 Aralık 2020

     Kış mevsiminin başlamasıyla birlikte hava durumunun her sabah bizleri şaşırttığı günler yaşıyoruz. Bu günlerde, ani hava değişimlerinden korunurken stil sahibi bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak sıcak parçaları sizler için derledik.

     İz Bırakan Paltolar
     İz Bırakan Paltolar

     Çalışma hayatınızdaki başarılı duruşunuzu stilinizle de destekleyecek Pierre Cardin uzun kaşe paltolar, klasik parçalarla yakaladığı uyumla mevsime karşı en şık koruyucunuz olacak. Yumuşak dokuya ve vücuda oturan kalıplara sahip bu paltolarla, mevsim şartlarından çekinmeden yoğun temponuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz!

     Konforun Tepe Noktası
     Konforun Tepe Noktası

     Pierre Cardin casual montlar, kış mevsiminin ruhuyla bütünleşen bir şıklığın öncülüğünü yapıyor. Bu montlar, özellikle balıkçı yaka trikolarla tamamlandığında konforun tepe noktası konumunda olurken klasik pantolonları da dinamikleştiren bir güce sahip.

     Muhteşem İkili
     Muhteşem İkili

     Pierre Cardin bu sezon etkili kullandığı balıkçı yaka trikoları, koleksiyonun diğer favori ürünü puffer montlarla hareketlendiriyor. Şehirli erkeğin dinamik yaşamından ilham alarak hazırlanan triko ve montlarla, stilinizi bir adım öne taşıyın!

     Tüm kış ürünleri, online’da ve mağazalarda sepette %50 +% 20 indirimleriyle sizi bekliyor!