Tatil Bavulunuz Hazır mı?

26 Haziran 2020

Haziran ayının sonlarına yaklaşırken tatile gitme planları da yapılmaya başlandı. İster deniz ister doğa tatili; planınız ne olursa olsun doğru bir şekilde hazırlanmış valizler, seyahatinizi kesinlikle kolaylaştıracak. Ceketlerin nasıl katlanacağı, kemerlerin nereye konulması gerektiği gibi bazı bavul tüyolarını, sizler için derledik.

Kabin boy valiz tercih edin.
Kabin boy valiz tercih edin.

Yolculuğa hazırlanırken öncelikle kabin boy valizlerle işe başlamanızı öneriyoruz. Bu boy seçimi sizi gereksiz yüklerden kurtaracağı gibi el bagajı olarak da tercih edilebildiğinden zaman tasarrufu sağlar.

Farklı renklere ve tasarımlarla sahip Pierre Cardin valizlerle de kaybolma riskini azaltabilirsiniz.

Ceketleri pantolonları saracak şekilde katlayın.
Ceketleri pantolonları saracak şekilde katlayın.

Tatile çıkan her centilmenin yanında akşam yemeğine yakışacak bir ceket, iş için seyahat eden her centilmenin yanında da bir takım mutlaka olmalı. Ceketleri kırışmadan ve fazla yer kaplamadan valize yerleştirmenin yolu ise omuzlardan tutarak içi dışına gelecek şekilde katlamak ve pantolonlarla rulo haline getirmek.

Klasik ve casual stilin vazgeçilmezi Pierre Cardin ceketler, iç malzemeleri hafifletilerek taşınması kolay yönüyle de seyahatlerinizi keyifli hale getirecek.

Kemerleri gömlek yakalarına yerleştirin.
Kemerleri gömlek yakalarına yerleştirin.

Valiz hazırlığı denildiğinde kemerlerin yeri pantolonlar değil; gömlek yakalarının içi oluyor. Zengin yaka seçeneklerine sahip Pierre Cardin gömlekler sayesinde istediğiniz kemeri, yapısını bozmadan bavulunuzda taşıyabilirsiniz.

Tabii, Pierre Cardin kemerlerinin yumuşak yapısı ve kıvrılmaya uygun tasarımları ile..

Kıyafetlerinizi katlamak yerine rulo yapın.
Kıyafetlerinizi katlamak yerine rulo yapın.

Turistik gezi veya bir toplantı her ne sebeple olursa olsun, seyahate çıkarken ani gelişebilecek davetlere hazırlıklı olmak gerekiyor. Kıyafetlerinizi bavula rulo yaparak yerleştirmeniz yer tasarrufu sağlayarak sürpriz gelişmeler için yanınızda yedek kıyafet götürmenize olanak sağlayacak.

Tatiliniz için size ve ailenize en uygun ergonomik Pierre Cardin valizleri şimdi keşfedin.