Arama Önerileri

  Geçmiş Aramalar

   Sonbahar Kış 2018-19 Kadın Ayakkabı ve Çanta Trendleri

   5 Aralık 2018

   Sonbahar Kış 2018-19 Kadın Ayakkabı ve Çanta Trendleri

   Çöl sıcaklarından arınıp, soğuk havalara karşı yeni bir kimliğe büründüğümüz şu günlerde, stilimizin vazgeçilmez tamamlayıcıları ayakkabı ve çantalar da değişime ayak uyduruyor.

   Ne istediğini bilen ve kendi modasını belirleyen özel kadınların stilini yansıtacak iddialı tasarımlar; naif ve aynı zamanda çizgisini belli eden net bir tavırla karşımıza çıkıyor.

   Mevsim yağmurları altında Pierre Cardin Ayakkabı & Çanta Koleksiyonu’nu keşfe çıkmaya hazır mısınız?

   2018‘in son günlerini yaşıyorken, güzel bir yıl geçirdiğinizi umuyor ve herkese sağlıklı, mutlu ve stil sahibi bir 2019 diliyoruz! #SeninÇizgin #SeninYılın

   Logonun Gücü
   Logonun Gücü

   Logo, sokaklarda tekrar gücünü göstermeye başladı; bu sezonun en sıcak trendi belirgin logolu çanta ve ayakkabılar. Pierre Cardin’in logolu çanta ve ayakkabılarıyla görünümünüzü tamamlayın!

   İlmek İlmek Zincirler
   İlmek İlmek Zincirler

   Yazlık çantaların kült aksesuarı zincir, Pierre Cardin Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda da kendini gösteriyor. Hem de altın, gümüş, bronz gibi birçok farklı renk seçeneğiyle…

   Monogram ile Randevu
   Monogram ile Randevu

   Baskılı tasarımlar, moda oyununda iddialı olduğunu kanıtlamak isteyenlere göre! Özellikle desenli olmayan kıyafetlerinizin enerjisini yükseltecek bu çizgili monogram çantalar için sadece iki kelime yeterli: Şık ve hareketli!

   Kalın Taban Konforu
   Kalın Taban Konforu

   Minimalist ve ince topuklar, yerini korkusuz ve cesur bir siluet yaratan kalın topuklara bıraktı bile. Bu sezon özellikle çizme ve botlarda kendini gösteren kalın topuklar, zor hava koşullarında konforlu yürüyüşler vaat ediyor.

   Vazgeçilmez Stiletto Tutkusu
   Vazgeçilmez Stiletto Tutkusu

   Karakterli parçaların maskülen duruş sergilediği feminen tasarım anlayışı, rotasını klasik ayakkabılara çeviriyor. Stiletto her şeye sahip: cazibe, korkusuzluk, güven!

   Metal Renk Oyunları
   Metal Renk Oyunları

   Yıllardır mücevherden modaya, renk verdiği her şeye dramatik bir zarafet katan metal, yeni sezonda da ayrıcalığını ortaya koyuyor.

   Giyime bir tavır olarak yaklaşan ve ona kişilik kazandıran Pierre Cardin, yeni sezonda kalite ve şıklık peşindeki tüm kadınları bekliyor!
   #SeninÇizgin