Kategoriler

  Geçmiş Aramalar

   Arama Önerileri

    Geçmiş Aramalar

     Sonbahar Kış 2018-19 Kadın Ayakkabı ve Çanta Trendleri

     5 Aralık 2018

     Sonbahar Kış 2018-19 Kadın Ayakkabı ve Çanta Trendleri

     Çöl sıcaklarından arınıp, soğuk havalara karşı yeni bir kimliğe büründüğümüz şu günlerde, stilimizin vazgeçilmez tamamlayıcıları ayakkabı ve çantalar da değişime ayak uyduruyor.

     Ne istediğini bilen ve kendi modasını belirleyen özel kadınların stilini yansıtacak iddialı tasarımlar; naif ve aynı zamanda çizgisini belli eden net bir tavırla karşımıza çıkıyor.

     Mevsim yağmurları altında Pierre Cardin Ayakkabı & Çanta Koleksiyonu’nu keşfe çıkmaya hazır mısınız?

     2018‘in son günlerini yaşıyorken, güzel bir yıl geçirdiğinizi umuyor ve herkese sağlıklı, mutlu ve stil sahibi bir 2019 diliyoruz! #SeninÇizgin #SeninYılın

     Logonun Gücü
     Logonun Gücü

     Logo, sokaklarda tekrar gücünü göstermeye başladı; bu sezonun en sıcak trendi belirgin logolu çanta ve ayakkabılar. Pierre Cardin’in logolu çanta ve ayakkabılarıyla görünümünüzü tamamlayın!

     İlmek İlmek Zincirler
     İlmek İlmek Zincirler

     Yazlık çantaların kült aksesuarı zincir, Pierre Cardin Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda da kendini gösteriyor. Hem de altın, gümüş, bronz gibi birçok farklı renk seçeneğiyle…

     Monogram ile Randevu
     Monogram ile Randevu

     Baskılı tasarımlar, moda oyununda iddialı olduğunu kanıtlamak isteyenlere göre! Özellikle desenli olmayan kıyafetlerinizin enerjisini yükseltecek bu çizgili monogram çantalar için sadece iki kelime yeterli: Şık ve hareketli!

     Kalın Taban Konforu
     Kalın Taban Konforu

     Minimalist ve ince topuklar, yerini korkusuz ve cesur bir siluet yaratan kalın topuklara bıraktı bile. Bu sezon özellikle çizme ve botlarda kendini gösteren kalın topuklar, zor hava koşullarında konforlu yürüyüşler vaat ediyor.

     Vazgeçilmez Stiletto Tutkusu
     Vazgeçilmez Stiletto Tutkusu

     Karakterli parçaların maskülen duruş sergilediği feminen tasarım anlayışı, rotasını klasik ayakkabılara çeviriyor. Stiletto her şeye sahip: cazibe, korkusuzluk, güven!

     Metal Renk Oyunları
     Metal Renk Oyunları

     Yıllardır mücevherden modaya, renk verdiği her şeye dramatik bir zarafet katan metal, yeni sezonda da ayrıcalığını ortaya koyuyor.

     Giyime bir tavır olarak yaklaşan ve ona kişilik kazandıran Pierre Cardin, yeni sezonda kalite ve şıklık peşindeki tüm kadınları bekliyor!
     #SeninÇizgin