Gömlek Severler Kulübü

27 Ocak 2020

Klasik ve casual stilin en önemli temsilcisi gömlekler, Pierre Cardin’in usta terzilik ve modern estetik anlayışıyla her sezon yeniden yorumlanıyor. Yüzlerce alternatifi ve uzman kimliğiyle şehirli erkeğe aradığı stili vadeden Pierre Cardin gömlek koleksiyonu, iddialı tasarımlarıyla vazgeçilmeziniz olacak nitelikte.


Peki tek başına ya da ceketle birlikte kullanabileceğiniz bu parçalar için önemli ipuçları almaya hazır mısınız?

Dinamizm Etkisi
Dinamizm Etkisi

Floral, mikro, ekose ve çizgili desenleriyle şehirli erkeğin dinamik hayat temposuna uyum sağlayan gömlekler, Pierre Cardin imzasıyla her sezon moda sahnesinde iddiasını artırıyor.


Hareketli desenleriyle enerjisi yüksek gömleğinizi, daha düz ceket ve pantolonlarla kombinleyerek, görünümünüzde mükemmel bir denge yaratabilirsiniz.

Renklerin Uyumu
Renklerin Uyumu

Centilmen erkekler, iş yaşamında ya da hafta sonu programlarında yalnızca kendinden emin tavrıyla değil stiliyle de fark edilir olmalı. Açık ve koyu renklerin birlikteliğiyle güçlenen gömleğiniz, iddianızı ortaya koymak için ihtiyacınız olan parçalardan.


Farklı renklere sahip yapısı sayesinde koleksiyonun tüm parçalarına kolaylıkla adapte olabilen Pierre Cardin gömleklerle, daima bir adım önde olun!

Çok Yönlü Parça
Çok Yönlü Parça

Hem casual hem de klasik görünümlerin vazgeçilmezi armür desenli gömlekler; mevsimin favorisi ve asil bir görünümün temsilcisi bordo ile çok daha iddialı! Ofiste klasik pantolon, hafta sonu denim veya chino ile tamamlayacağınız armürlü gömlekleriniz, çok yönlülüğüyle favori parçalarınızdan biri olacak.


İnce ipliklerle dokunan bu gömlekler hafif yapısıyla da, aradığınız konfordan çok daha fazlasına sahip!