Pierre Cardin’le Bu Yaz Senin Yazın!

22 Ocak 2020

Geçen yaz mevsiminde istediğiniz gömleğin indirimini beklerken bedeni kalmadı mı? Günlerce hayalini kurduğunuz yazlık çantayı alıp takmak için sezon sonu indirimini mi bekliyorsunuz? Size bir müjdemiz var; ihtiyacınız olan yazlık parçalar için aylarca beklemeyin, Pierre Cardin’in muhteşem fırsatlarıyla yaza hazırlanmaya başlayın!

Gömleklerin Çekim Alanı
Gömleklerin Çekim Alanı

Her sezon cezbedici tavrını biraz daha arttıran Pierre Cardin gömleklerle, sadece on dakika içinde hazırlanarak gündüzden geceye uzanan şık bir stile sahip olabilirsiniz.


Tatlı yaz esintilerini hatırlatan hafif kumaşlarıyla bu gömlekler, gündüz güneşinin altında size konforu vadederken akşam vakti geldiğinde de ceketlerle dingin bir uyum sağlayacak.

İkonik Bir Görünüm
İkonik Bir Görünüm

İster kemerle ister eşarpla, Pierre Cardin pantolonları farklı aksesuarlarla tamamlayarak kendi stilinize uygun ikonik bir görünüm oluşturmak sizin elinizde…


Rahat kalıplarıyla sıcak havalarda konforunuzu arttıracak, fit ve vücudu saran kusursuz kalıplarıyla da iddialı görünümünüze damga vuracak Pierre Cardin pantolonlarıyla seçiminiz ne olursa olsun, yazın stil yarışından galip çıkacaksınız.

Zamansız Bir Aksesuar
Zamansız Bir Aksesuar

Pierre Cardin çantalar, minimal tasarımlarıyla her görünüme uyum sağlayacak kadar sade, karakteristik duruşuyla da kombinlerinizin star parçası olacak kadar iddialı.


Farklı stillerdeki görünümlerinizi tamamlayacak ve pratik kullanımlarıyla vazgeçilmeziniz olacak bu çantalar, zamanlar ötesi bir Pierre Cardin klasiği.