Kategoriler

  Geçmiş Aramalar

   Arama Önerileri

    Geçmiş Aramalar

     Beklenen Tatile Giderken Valiziniz Nasıl Olmalı?

     6 Temmuz 2020

     Yeni yerler keşfetmenin, stresten uzaklaşmanın ve keyifli anlara şahit olmanın mevsimi yoktur. Tatil valizi hazırlıkları için mevsimlere odaklanmak yerine nasıl bir konumlandırma yapacağınızı planlamak çok daha faydalıdır.  Valiz hazırlığı konusunda öğreneceğiniz pratik bilgiler kabin kontrolü sırasında karşılaşacağınız tatsız sürprizleri de önler. Bu yüzden tatil süresince giyeceğiniz kıyafetleri seçerken ve bu kıyafetleri valize yerleştirirken planlı hareket etmelisiniz. Tatil bavulu
     düzeni için gerekli şartlardan biri nasıl bir valiz seçeceğinizdir. Uzun süreli tatiller için büyük boy valizler ideal seçimdir. Ancak kısa süreli seyahatlerde kabin boy valizden başkasına ihtiyaç duymazsınız.  Pierre Cardin valizler ihtiyaçlarınız dahilinde dilediğiniz tüm ebat ve tasarımlara sahiptir. Materyal bakımından üstün kaliteye ve fonksiyonel kullanıma sahip modellerimiz siz başka bir model seçmeye karar verene kadar yanınızdadır.

     Tatil Kombinlerine Önceden Karar Vermek Önemli


     Tatil valizinize yerleştireceğiniz her şey belli bir yer işgal eder. Dolayısıyla plansız hareket etmek yanınıza alacağınız eşyaların kısıtlanması demektir. Valiz hazırlarken tatil kombinlerinizi önceden tasarlamak işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Öncelikle tatil yapacağınız gün kadar yetecek miktarda giysi seçerek bu minvalde kombin tasarlamaya özen göstermelisiniz. İhtiyaçlarınız dışında ve mantıksızca kararlar sonucu yanınıza alacağınız kıyafetler ekstradan yük edinmenize sebep olur. Tatil yapacağınız şehrin hava durumunu kontrol etmeden kesinlikle valiz yerleştirmeye kalkışmamalısınız. Yaz günlerinin size gülümsediği tarihlerde yolculuk yapacaksanız sıcak günlere özel kombinler sizi bekliyor demektir. Pierre Cardin kıyafetler arasından seçeceğiniz birbirinden özel tasarım tatil zevkinizi perçinleyen en güzel eşlikçilerden biri olacaktır. Tatil zevki şık parçalar olmadan çıkmaz diyorsanız modellerimizi inceleyin.

     Valiz Hazırlığını Kolaylaştıran Organizerlerden Faydalanın


     Sadece tatil için değil genel valiz hazırlığının en zor kısmı organizasyon eksikliğidir. Kıyafetler nasıl katlanacak, valiz içine nasıl yerleştirilecek stresi bir süre sonra durumu içinden çıkılmaz bir hale sokabilir. Böyle durumlarda valiz düzenleyici organizerler yardımınıza koşar. Hem eşyalarınızı daha rahat sınıflandırabilir hem de valiz hazırlığının kontrolünü ele geçirirsiniz. Deniz kıyafetleri kadınlar için bir tatil bavulunun olmazsa olmazıdır. Mayo, bikini, tişört, şort ve akşam organizasyonları için seçilen elbiseler derken nasıl bir düzenle valiz hazırlanacağı sorusu endişe yaratabilir. Bu endişeyi vakumlu organizerlerle ortadan kaldırabilirsiniz. Plajda ve denize girerken giymeniz gerekenleri bir arada, diğer kıyafetleri ise kendi içinde gruplandırarak vakumlu poşetlere pay edebilirsiniz. Bu durum hem valiz içindeki hacmi küçültür hem de giysilerinizin karışmasını engeller. Pierre Cardin’in tatil kombinlerine özel olarak tasarladığı giysilerle ‘tatilde ne giyeceğim’ derdine son vereceksiniz. Valiz düzenini nasıl ya da ne şekilde sağlarsanız sağlayın hangi kıyafetlerin sizinle geleceğinden emin olacaksınız.

     Tatil Valizinize Eşlik Edecek Vazgeçilmez Tasarımlar  


     Tatil valizinin olmazsa olmaz joker parçaları vardır. Kişisel olarak yanınıza almanız gereken hususi eşyalar dışında kıyafet bakımından da vazgeçilmez parçalarınız olacaktır. Erkek deniz kıyafetleri bahsi geçen parçalar arasında yer alır. Yaz tatillerinin kahramanı olan erkek deniz şortları ve tişörtler valizin baş köşesinde yerini alır. Sadece denize girerken değil gün içinde geçireceğiniz keyifli vakitlerde de temel parçalara ihtiyaç duyarsınız. Keten gömlekler ve erkek bermuda şortlar bu ihtiyacı karşılayacak modeller arasında sayılabilir. 


     Valizi nasıl hazırlarsanız hazırlayın neler giyeceğinize ve hangi kombinlerle kendinizi rahat hissedeceğinize önceden karar verin. Sürpriz seçimlerle işi şansa bırakmak yerine her zaman doğru bildiğinizi seçin. Pierre Cardin tasarımları arasından tüm tatil süresince size eşlik edecek, kusursuz rahatlık ve göz alıcı şıklık kazandıracak modelleri inceleyin. 


     Rotanızı nereye çevirirseniz çevirin, size uyum sağlayacak Pierre Cardin parçalar, seyahatleriniz için ihtiyacınız olan konforu yaşatacak!