Beklenen Tatile Giderken

17 Haziran 2020

Uzun bir süre evde olarak yeşilden ve maviden uzak kalanlar için doğayla ilk randevu, Pierre Cardin’in konforlu ve şık parçalarıyla hayal edilen tatilin ötesine geçiyor.

Tatilin Favorisi
Tatilin Favorisi

Pierre Cardin t-shirt’ler, konforlu bir tatil için en uygun parçalardan biri. Seyahat etmeyi seven centilmenlerin ihtiyaçlarına uygun hafif kumaşlar ve farklı yaka alternatifleriyle tasarlanan bu t-shirt’ler yaz aylarının favorisi.

Giy ve Çık
Giy ve Çık

Pierre Cardin desenli gömlekleri, takım elbiselerle ciddileştirip spor parçalarla tatile uyarlamak oldukça kolay! Modern kalıplarıyla tüm pantolon ve bermudalara uyum sağladığını da bilmenizde fayda var.

Denimler Tekrar Aramızda
Denimler Tekrar Aramızda

Tatil denildiğinde görünümlerini bermudalar ve denim pantolonlarla tamamlamayı seven erkekleri de unutmayan Pierre Cardin, bu parçaları konforlu ve elegan kesimlerle güncelledi!

Seyahat Etmeyi Sevdirenler
Seyahat Etmeyi Sevdirenler

Geniş hacime, fonksiyonel ceplere ve ayarlanabilir kola sahip Pierre Cardin valizler ile tatile gitmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Tabii, modern tasarımları ile birlikte..

Rotanızı nereye çevirirseniz çevirin, size uyum sağlayacak Pierre Cardin parçalar, seyahatleriniz için ihtiyacınız olan konforu yaşatacak!