Klasik Giyimde Pierre Cardin İmzası

24 Şubat 2020

Vücuda konfor alanı tanıyan pantolonlardan, klasik giyime tasarımı ve fitleriyle yeni bir soluk getiren takım elbiselere kadar sezonun en centilmen klasiklerine, Pierre Cardin imzasıyla dolaplarınızda yer açmaya hazır mısınız?

Centilmen Takımlar
Centilmen Takımlar

Klasik takım elbiseler, Pierre Cardin’in modern dokunuşuyla buluşuyor ve bu birliktelikten zamansız parçalar ortaya çıkıyor.


Adeta kişiye özel tasarlanan ve vücuda oturan yapılarıyla Pierre Cardin takım elbiseler, ofis hayatınızda ve özel davetlerde size iddialı bir stil sunuyor.

Yüksek Klasik
Yüksek Klasik

Pierre Cardin kumaş pantolonlarının kalitesi ve üzerinizdeki duruşuyla, stil sahibi tavrın aslında göründüğünden çok daha kolay olduğunu fark edeceksiniz.


Konforlu pantolonunuzu seçtikten sonra size düşen tek şey, bu pantolonun sunduğu şıklığı tamamlayacak Pierre Cardin gömleğinizi seçmeniz!

Gerçek Lüks
Gerçek Lüks

Ceket, sadece bir kıyafet değildir! Dışarıdan size ilk bakıldığında kombinlerinizin en dikkat çeken parçası olduğu gibi paltoların çok sıcak tuttuğu havalarda en önemli kurtarıcınızdır.


Kullanım konforuyla da benzerlerinden kendini ayıran Pierre Cardin ceketlerin düğmelerini ilikleyerek şık bir görüntü; önü açık kullanarak cool bir etki yaratabilirsiniz.

Stil Detaylarda Saklıdır
Stil Detaylarda Saklıdır

Siyah ayakkabılar, deri üzerindeki başrolünü kahverengiye devrederken ince işçilikleriyle de yeni bir moda anlayışını filizlendiriyor. Pierre Cardin ayrıcalığıyla tasarım detaylarında özgünleşen ayakkabılar, kombininiz en karakteristik özelliklerinden biri olacak!


Bu ayakkabıların şıklığı ve konforuyla kendinizi kusursuz hissedeceğinize hiç şüphe yok.