Aşkın Pierre Cardin Hali

11 Şubat 2020

“Sevgililer Günü’nde bir erkeğe ne hediye alınır?” sorusunun cevabı, Pierre Cardin’in bu günü unutulmaz kılacak özel seçkisinde saklı. O’na olan sevginizi ifade etmenin en kestirme yolu; hediyenizi şıklıktan yana seçmek!

Kalpten Kalbe Klasik Yol
Kalpten Kalbe Klasik Yol

Toplantılar, arkadaş buluşmaları ya da şık davetler; net bir görüntüye ihtiyacı olduğu her yerde Pierre Cardin gömlekler ve ayakkabılar O’nun vazgeçilmezi olacak!


Farklı renk ve desenleri uyum içerisinde kullanabileceği bu kült parçalarla, sevgilinize iddialı bir görünüm hediye edebilirsiniz.

Stili Tamamlayan Tek Parça
Stili Tamamlayan Tek Parça

Uzun kullanım ömrüyle bir erkeğin her an yanında olan cüzdan, stili tamamlayan ve statü göstergesi olan en önemli aksesuarlardan biridir.


Klasikten casual’a kadar her stile uyum sağlayacak tasarıma sahip Pierre Cardin cüzdan & kartlıklar, şık görünümlerinin yanı sıra kullanım kolaylığıyla sevgilinizi organize edecek.

Erkekler de Kullanır
Erkekler de Kullanır

Pierre Cardin çantalar, gündelik şıklığı özgün bir dilde yorumlarken takım elbiselerle gündüzden geceye geçiş için de ideal.


Başarılarını, kendinden emin görünümleriyle desteklemesi için adeta kişiye özel tasarlanmış gibi duran bu çantaları O’na hediye edin…