Sonbahar Gardırobu
1 Ekim 2019

Hafif hafif esen rüzgarlar, sararan yapraklar ve ara sıra kendini hatırlatan yağmurlarıyla sonbahar mevsimi, yılın kısa ve keyifli zamanı… Mevsimin tüm bu izlerini yansıtan Pierre Cardin 2019/20 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, şehirli erkeğin gardırobunu doğayla yeniden buluşturuyor!

Bir Sonbahar Klasiği Yeniden Aramızda
Bir Sonbahar Klasiği Yeniden Aramızda

Ağaç kabuklarının ve yosunların dokusundan ilham alınarak tasarlanan trikolar, sezonun kurtarıcı parçaları olarak gardırobunuzda kendine yer edinmeye kararlı.


Kombin oluştururken renk uyumunda zorlanan centilmenler ise modanın yeni favorisi, aynı tonların eşlik ettiği monokrom görünümleri çok sevecek!

Paltolar Gelmeden
Paltolar Gelmeden

Pierre Cardin montlar, paltoların ağırbaşlı sorumluluğunu almadan serin havaların keyfini şimdiden çıkarmanızı sağlıyor.


Katlandığı zaman incecik hale gelen bu parçaların, Pierre Cardin işçiliğini ustaca yansıtan tasarımlarıyla yeniden vakit geçiriyor olmak, yeni sezonun en şık ayrıntılarından biri!

Çabasız Şıklık: Sweatshirt’ler
Çabasız Şıklık: Sweatshirt’ler

Giyinmek için minimum düzeyde çaba harcamak ve geçiş mevsimi stilinizi tek parça kurgulamak istediğinizde Pierre Cardin sweatshirt’ler, tam nokta atışı olacak!


Bizim önerimiz, modern ve iddialı tavrını desen seçiminde de koruyan sweatshirt’lerin çabasız şıklığına kendinizi bırakmanızdan yana…

Giyime bir tavır olarak yaklaşan ve ona kişilik kazandıran Pierre Cardin, yeni sezonda kalite ve şıklık peşindeki tüm centilmenleri bekliyor!