Kategoriler

  Geçmiş Aramalar

   Arama Önerileri

    Geçmiş Aramalar

     exchange
     Filtreleme
     Renk
     Beden
     Cinsiyet
     Fit
     Ürün Tipi
     Özel Koleksiyon
     Fiyat

     Erkek Palto

     Siyah Slim Fit Palto Siyah Slim Fit Palto Siyah Slim Fit Palto
     2 Renk

     ÖZEL KOLEKSİYON

     KARGO BEDAVA

     SEPETTE %10 İNDİRİM

     Siyah Slim Fit Palto

     6.999,00 TL 5.999,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 5.399,10 TL

     Lacivert Slim Fit Palto Lacivert Slim Fit Palto Lacivert Slim Fit Palto
     2 Renk

     ÖZEL KOLEKSİYON

     KARGO BEDAVA

     SEPETTE %10 İNDİRİM

     Lacivert Slim Fit Palto

     6.999,00 TL 6.499,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 5.849,10 TL

     Erkek Palto Modelleri

     Sonbahar ve soğuk kış günleri yaklaştığında hemen her erkek gardıropları için palto arayışına başlar. Birbirinden farklı renk ve model arasından yapılan seçimler kadar bu modellerin nasıl saklanacağı konusunda da formüller peşine düşerler.

     Erkek paltolar, yapıları ve kesimleri gereği gardıroplara yerleştirme konusunda zorluk çıkarabilirler. Mevsimsel parçalar oldukları için giyilme sezonları gelene kadar muhafaza etmek gerekmektedir.

     Soğuk kış günlerinde keyifli bir giyim sağlayan palto, erkek giyim için şık görünümün anahtarlarındandır. Farklı tarz ve kıyafetlerle kombinlendiğinde göz alıcı bir görünüme kavuşacağınız erkek palto modellerinin nasıl saklanacağı konusunda bilgi sahibi olmalısınız.

     Pierre Cardin, her kombininizle imza görünümlere sahip olacağınız, birbirinden farklı renk ve modelde erkek palto modelleri ile öne çıkıyor. Modellerimiz arasından seçeceğiniz tasarımlarla soğuk kış günlerini rahatlıkla geçirebilir ve göz kamaştıran kombinler oluşturabilirsiniz.

     Vücudunuza ve tarzınıza uygun erkek paltoları daha uzun süre giymek, dayanıklılığını artırmak için nasıl muhafaza edeceğinize dair bazı giyim ipuçlarına hâkim olmanız gerektiğini unutmayın.

     Erkek Paltoları Temizleme Konusunda Bilinmesi Gerekenler

     Erkek paltolar başta olmak üzere mevsimsel kıyafetleri daha uzun süre kullanabilmek için temizliklerine dikkat etmelisiniz. Özellikle mevsim geçişlerinde giymek ya da muhafaza etmek üzere hazırlayacağınız erkek paltolarda genel bir temizlik yapmak önemlidir.

     Erkek paltolar kumaş türleri, kesim ve uzunluklarına göre farklı kategorilere ayrılır. Dış yüzeyi kadar iç tasarımının da özenli bir temizliğe ihtiyaç duyduğunu unutmamak gerekir. Her ne kadar zor bir işlemmiş gibi görünse de erkek palto temizliğinde sahip olacağınız bazı bilgilerle oldukça kolay bir temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

     Bu temizlik sonrasında hem uzun süre giyebileceğiniz, dayanıklı hem de ilk günkü şıklığını koruyan bir paltoya sahip olursunuz. Sık yıkanan erkek paltoların kullanım ömürleri kısa olur. Özellikle erkek uzun paltolar kesimleri gereği zor yıkandıkları için uzun süre kullanmak adına belli aralıklarla yıkanması gereken parçalardandır.

     Erkek paltoda uzun modeller için yapılacak temizlikte birkaç ipucu sizi kurtaracaktır. Bunlardan ilki tüy toplayıcılardır. Uzun paltoların uç kısımlarında tüylenmelere rastlanır. Tüy toplayıcılar ile toplanan tüyler sayesinde erkek uzun paltoların yıkanma sıklıkları azaltılabilir.

     Böylelikle erkek paltolarda daha uzun süreli kullanım için muhafaza edebileceğiniz koşulları sağlamış olursunuz. Uzun palto erkek giyim için önemli mevsimsel parçalardandır. Temizlikleri sırasında doğru ısıda su kullanımı dikkat edilmesi gereken diğer ipuçlarındandır. Paltolarınızı daha uzun süre saklayabilmek için 30 derecede yıkamak en ideal formüldür.

     Yıkama esnasında kullanacağınız deterjan kalitesi de kritik detaylardandır. Erkek paltoların renklerini muhafaza etmek ve formlarını korumak için doğru deterjan kullanımına dikkat etmelisiniz. Çamaşır makinesinde yıkanacak erkek paltolar için narin yıkama programını seçerek en doğru yıkamayı gerçekleştirirsiniz.

     Erkek paltoları mümkün olduğunca tek başına yıkamaya, makine haznesine başka kıyafetler koymamaya özen gösterin. Eğer erkek paltoları farklı kıyafetlerle birlikte yıkayacaksanız pamuklu kıyafetlerle beraber yıkamamaya dikkat edin. Paltoların kumaş yüzeylerinde tüylenmeyi geciktirmek için pamuklu kıyafetlerden uzak durun.

     Erkek paltolarınızı bir sonraki sezonda giymek ve mevsim aralarında muhafaza etmek için genel temizliğe ihtiyaç duyduğunuz zamanlar olabilir. Hem profesyonel bir bakım hem de doğru saklama koşulları için bu dönemlerde kuru temizle desteği alabilirsiniz. Bu sayede bir sonraki sezonda yeni alınmışçasına temiz ve dayanıklı bir palto deneyimi yaşamış olursunuz.

     Erkek Paltolar Elde Nasıl Yıkanmalıdır?

     Erkek palto modellerinin uzun süreli kullanımı için gereken temizlik koşullarının ilki elde yıkamadır. Zaman buldukça palto temizliklerinizi elde yapmaya çalışın.

     Elde yıkayacağınız erkek paltolarda ılık su kullanmaya özen gösterin. Gereğinden fazla soğuk ya da sıcak su kullanımı palto kumaşının rengine ve şekline zarar verebilir. Hem yıkama hem de durulama aşamasında ılık su kullanmaya çalışın.

     Palto yüzeyinde kumaşa zarar vermeyecek bez ve keselerden yararlandığınız bir yıkama gerçekleştirin. Özellikle pamuk ve tüyleri temizlerken sert davranmaktan, palto kumaşını zedelemekten kaçının.

     Kurumak için bırakacağınız erkek paltonuzun formunu kaybetmemesi için herhangi bir mandalla tutturmak yerine kuru yüzeyde, kendi halinde kurumasına izin verin.

     Paltonuz kururken doğrudan güneş ışığına maruz kalmaması önemlidir. Hem rengini korumak hem de uzun süreli kullanım saklamak için güneşin zararlı ışınlarından paltolarınızı sakınmaya çalışın.

     Erkek Paltoları Bir Sonraki Sezona En İyi Biçimde Saklayın

     Temizlik koşullarına ve yöntemlerine hâkim olduğunuz erkek paltoların nasıl saklanacağını da öğrenerek bir sonraki sezona hazırlık yapabilirsiniz. Her dış giyim parçasında olduğu gibi erkek paltolarda da saklama koşulları önemli noktalar barındırır.

     Erkek paltolarınızı saklarken nerede ve hangi koşullarda saklayacağınıza dikkat etmelisiniz. Uzun süre muhafaza etmeniz gereken paltoların rutubetli ve havasız ortamlardan uzak durması gerekir. Ayrıca saklamadan önce paltonuzu yıkadıysanız tamamen kuruduğundan da emin olmalısınız.

     Nemli kalmış bir erkek palto modeli, sakladığınız yer ne kadar kuru olursa olsun rutubete maruz kalacaktır. Rutubet paltoların ömrünü bitiren en büyük etmenlerin başında gelir.

     Erkek paltolarınızı kuru ve hava alan ortamlarda muhafaza ederek hem dayanıklılığını artırır hem de kötü koku ve küflenmeleri önlemiş olursunuz. Bu durum aynı zamanda gelecek sezona kadar tertemiz bir paltoya sahip olmanıza da temel hazırlar.

     Erkek Paltoları Asarak mı Yoksa Katlayarak mı Saklamak Doğrudur?

     Erkek paltonuzu asarak mı yoksa katlayarak mı muhafaza edeceğinizin cevabı kumaş yapısında gizlidir. Eğer paltonuzun kumaşı kaşe tabanlı ve sert bir kumaş ise asarak saklamak en doğru yöntem olacaktır. Özellikle uzun erkek paltolarda katlamak yerine asarak saklamak paltonuzun yapısını önemli ölçüde koruyacaktır.

     Erkek paltonuzun kumaşı yumuşak ve kırışmaya dayanıklı kumaşlardansa katlayarak saklama yöntemini tercih edebilirsiniz. Böylece kıyafetlerinizi saklayacağınız yerden de tasarruf etmiş olursunuz. Nispeten daha kısa ve ince yapılı erkek paltoları da katlayarak saklamak doğru tercih olacaktır.

     Erkek paltolarınızı asarak saklayacaksanız özel olarak üretilen askılar kullanmaya özen gösterin. Paltonun şeklini bozacak ve zaman içinde deformelere sebebiyet verecek kıyafet askılarından kaçınmalısınız. Mümkün olduğunca geniş, sağlam ve ahşap kıyafet askıları kullanarak uzun erkek paltolarınızı asabilir, bu şekliyle bir sonraki sezona kadar saklayabilirsiniz.

     Katlayarak muhafaza edeceğiniz erkek paltolar için katlama aparatlarından yardım alabilir ve formuna zarar vermeden doğru işlem sağlayabilirsiniz. Her iki işlemde de dikkat etmeniz gereken etmen paltonun şekli ve saklama koşulları olmalıdır. Zarar vermeden uzun süreli kullanabileceğiniz erkek paltolar için bu etmenlere mümkün olduğunca özen göstermelisiniz.

     Erkek Palto Modellerinde En Doğru Seçim Kaliteden Geçer

     Erkek paltoların nasıl ve ne şekilde saklandığı kadar kalitesi de önemlidir. Temelde kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmemiş hiçbir palto, ne kadar doğru saklanırsa saklansın uzun ömürlü olamaz. Gardıropların ve kış günlerinin vazgeçilmezi olan erkek paltolarda sezonlar süren kullanım için en doğru karar kalite olacaktır.

     Hem uzun süre kullanabileceğiniz kadar dayanıklı hem de zamansız şıklığa sahip tasarımlar için doğru kararlar verebileceğiniz adreslerden alışveriş yapın. Pierre Cardin erkek palto modelleri arasından seçeceğiniz her tasarımda şıklığa ve dayanıklılığa doyacaksınız. Siz değiştirmek istemediğiniz sürece sizi yarı yolda bırakmayacak kalitedeki paltolarımızı inceleyerek tarzınıza en uygun modeli seçin.

     Doğru saklama koşullarını takip ederek erkek paltolarınızı daha uzun süreli kullanıma kavuşturun; bütçenize önemli ölçüde katkıda bulunun.

     { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "pk": 165043, "product_id": "50266381-VR046", "name": "Siyah Slim Fit Palto", "price": "5399.10", "brand": "Pierre Cardin", "position": 1, "sku": "50266381009", "variant": "Siyah", "category": "Erkek/Palto", "categoryId":"", "dimension15": "50266381009", "dimension16": "50266381", "dimension17": "2022-KIS", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "60", "dimension20": "6999", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Palto", "dimension23": "5999", "dimension24": "Palto", "dimension25": "1000.0", "dimension26": "14.2877553936" }, { "pk": 165038, "product_id": "50266381-VR033", "name": "Lacivert Slim Fit Palto", "price": "5849.10", "brand": "Pierre Cardin", "position": 2, "sku": "50266381016", "variant": "Lacivert", "category": "Erkek/Palto", "categoryId":"", "dimension15": "50266381016", "dimension16": "50266381", "dimension17": "2022-KIS", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "56", "dimension20": "6999", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Palto", "dimension23": "6499", "dimension24": "Palto", "dimension25": "500.0", "dimension26": "7.14387769681" } ] } } }