Yeni Koleksiyonla Yeni Sen
20 Mayıs 2019

Bohem bir keşif...
Doğanın özgür ruhundan ilham alan bir koleksiyon…
Romantizmin sessiz fısıltısı ile şekillenen bir doğaya dönüş hikayesi…

Geçtiğimiz İlkbahar/Yaz sezonu, şehre inen ve evleri yeşillendiren doğa, bu kez kendi mabedi olan tabiat ananın kollarına şehirli Pierre Cardin kadınını davet ediyor. “Yaşayan Binalar”da aradığı özgürlük hissini güçlendirmek isteyen şehir kadını ise bu davete tüm şıklığıyla kendini bırakıyor. İşte tüm bu hikayeden ilham alınan, tensel dokusu kuvvetli ve romantizmle harmanlanan bir koleksiyon artık karşınızda!


Doğadan aldığı gücü sırtlanıp bohem keşiflere hazır olan bu koleksiyon ile Pierre Cardin, kadınlara doğal, güçlü ve şık bir duruş vaat ediyor.

Kusursuz Uyum
Kusursuz Uyum

Tüm zamanların favorisi monogram çantaları; bu sezon, mevsime göre yeni kimliğine bürünmüş, soft renk tonları ile göreceğiz. Şıklığı zarifleştiren Pierre Cardin kemerler de beliniz ile buluştuğu anda stilinizde elegan bir görünüm sizinle. Modada spor şıklık ve konfor arayan kadınlar ise sneaker ayakkabıları çok sevecek!

Şık Düello
Şık Düello

Pierre Cardin hazır giyim grubu, desen ve renklerini kuşanmış ve mevsimi karşılamaya hazır durumda. Baştan ayağa şıklık yarışına giren parçalar, stil sahibi kadınların radarından çıkmıyor! Şort ve askılı kombinlere keskin bir geçiş yapmadan önce Pierre Cardin ince ceketlerle baharı keşfe çıkmanızı öneririz.

Güneş Tutulması
Güneş Tutulması

Işıltılı ve enerji yükselten tavırlarıyla üç silahşör “deniz - kum - güneş”in en iyi arkadaşı Pierre Cardin bikini üstleri, mevsimin favorisi yüksek bel bikini altları ile güçlü bir birliktelik içerisinde. Hatları zarif biçimde ortaya çıkararak görünüşlere zarafet ekleyen bikiniler sayesinde tüm gözler sizin üzerinizde olacak.

Derinleşen Konfor
Derinleşen Konfor

Doğada filizlenen yeşiller, Pierre Cardin pijamalarda hayat buluyor. Kreasyonun en can alıcı tarafı ise alışılmadık desenleri… Şimdiden yaz mevsimini yansıtan ve her anınıza eşlik edecek desenler, Pierre Cardin ile evlerinize konuk olacak! Floral baskılar ile desteklenen pijamalarla yaz aylarında modunuz hep konfor olacak.