Şık Bir Veda: Mezuniyet

14 Haziran 2019

Şık Bir Veda: Mezuniyet

Öğrenci olmanın tadını doyasıya çıkardığınız okul hayatınız artık sona eriyor. Geride bırakacağınız bu uzun yolculuğu, mezuniyet balosuyla taçlandırmanın zamanı geldi çattı! Tabii, bu özel gecede yıldız gibi parlamanın yolu şık ve elegan bir görünümden geçiyor. Sezonun yükselen trendi maxi boy abiyeleri ve yeni stil kodu extra slim fit kalıplı takım elbise ve smokinden oluşan Pierre Cardin koleksiyonuyla mezuniyet balosunda şıklığınızla tüm gözleri üzerinize çekeceksiniz!

Marin Rüzgar
Marin Rüzgar

Bir döneme damgasını vuran püsküllerle, elbiselerin omuz detaylarını yeniden yorumlayan Pierre Cardin, geçmişin asaletini modern çizgilerle geleceğe taşıyor. Denizi çağrıştıran renkleri ve desenleriyle yeni ekürisini de belirleyen bu tasarımlar, sizi abiye elbiselerden marin stilin ferahlığına davet ediyor. Eğlenceli tavırlarıyla abiyenize flörtöz bir çekicilik katan püskülleri uçuşturmadan, bu geceyi geçirmeyin!

Siyah Dalga Boyu
Siyah Dalga Boyu

Modası hiç geçmeyen siyahın zarafet kattığı bu rafine görünümle balo ışıkları altında nasıl da büyüleyici olacağınızı bir düşünün… Klasik ve feminen stilin çiçek desenleriyle oluşturduğu birlikteliğin sizi sarıp sarmalaması da baş döndürücü… Bantlarla birkaç parçaya bölünen dekolteyle gizemli bir hale bürünen elbisenizi, “yok” etkisi oluşturacak bej bir Pierre Cardin stilettoyla kombinlemenizi öneririz.

Masum Beyaz
Masum Beyaz

Halter yaka kesimlerle buluşarak daha da hareketlenen balık model elbiseler, kavalyelerinizden rol çalıp mezuniyet balosunda size eşlik etmek için gün sayıyor. Zarifliğini elbiseye yansıtan beyaz rengin, tatil sonrasında bronzlaşan tenlerle uyumu da mevsimin huzur dolu sıcaklığına gönderme yapar nitelikte. Şimdi sıra geldi bu görünümünüzle balonun en şık kadını olmaya!

Baştan Aşağı Centilmen
Baştan Aşağı Centilmen

Tüm centilmenliğiyle çizgisini belli eden Pierre Cardin takım elbise ve smokinler, yine özel günlerin zamansız başrol oyuncuları, yine kendi tarzını yaratmanın eğlencesini yaşatan çok yönlü parçalar! Takımlar ve smokinler, sezonun ruhuna uygun pamuklu kumaşları ve zengin renk yelpazesiyle artık daha şık, daha genç ve daha dinamik! Pierre Cardin ile akşamdan after party’ye uzanan mezuniyet şıklığına hazır mısınız?

Yin Yang Etki
Yin Yang Etki

Smokinler için özel olarak tasarlanan siyah taş düğmeli gömlekler, siyah ve beyaz parçaların çarpıcı birlikteliğinden oluşan görünümün imza parçası… Mezuniyet çizginizi tamamlayan kuşak-papyon ikilisi ve kol düğmeleri de şıklığınıza derinlik katacak. Bu yegane şıklığın mimarlarını yanınıza aldığınızda artık tek ihtiyacınız zamansız bir aksesuar olan Pierre Cardin saat!