Kategoriler

  Geçmiş Aramalar

   Arama Önerileri

    Geçmiş Aramalar

     exchange
     Filtreleme
     Renk
     Beden
     Cinsiyet
     Ürün Tipi
     Fiyat

     Kadın Kemer

     Kahverengi Kemer Kahverengi Kemer Kahverengi Kemer
     2 Renk

     KARGO BEDAVA

     2. ÜRÜNE %50 İNDİRİM

     SEPETTE %30 İNDİRİM

     Kahverengi Kemer

     999,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 699,30 TL

     Siyah Kemer Siyah Kemer Siyah Kemer
     2 Renk

     KARGO BEDAVA

     2. ÜRÜNE %50 İNDİRİM

     SEPETTE %30 İNDİRİM

     Siyah Kemer

     999,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 699,30 TL

     Siyah Kemer Siyah Kemer Siyah Kemer
     2 Renk

     KARGO BEDAVA

     2. ÜRÜNE %50 İNDİRİM

     SEPETTE %30 İNDİRİM

     Siyah Kemer

     999,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 699,30 TL

     Kahverengi Kemer Kahverengi Kemer Kahverengi Kemer
     2 Renk

     KARGO BEDAVA

     2. ÜRÜNE %50 İNDİRİM

     SEPETTE %30 İNDİRİM

     Kahverengi Kemer

     999,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 699,30 TL

     Siyah Kemer Siyah Kemer Siyah Kemer
     2 Renk

     KARGO BEDAVA

     2. ÜRÜNE %50 İNDİRİM

     SEPETTE %30 İNDİRİM

     Siyah Kemer

     699,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 489,30 TL

     Taba Tokalı Kemer Taba Tokalı Kemer Taba Tokalı Kemer
     4 Renk

     KARGO BEDAVA

     2. ÜRÜNE %50 İNDİRİM

     SEPETTE %30 İNDİRİM

     Taba Tokalı Kemer

     349,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 244,30 TL

     Kadın Kemer Modelleri

     Kadın giyim trendlerinde esas parçalar kadar aksesuarlar da önemli ve şık parçalar arasında yer alır. Bu aksesuarlardan en önemlisi ve doğrudan kombininize bambaşka bir bakış açısı sunabilecek olan parça ise kadın kemerlerdir diyebiliriz.

     Kadın kemer modelleri, çeşitli materyaller kullanılarak her tarza hitap edebilecek ve birbirinden farklı giyim ürünleri ile kullanılabilecek şekilde tasarlanır. Her kadının dolabında bulunması gereken kemer modelleri klasik, casual ya da spor tarz oluştururken kullanılabilecek önemli parçalardandır.

     Kadın kemer seçiminde en önemli faktör, kemerle birlikte seçeceğiniz kıyafet olarak öne çıkmaktadır. Bir elbise ile tercih edilebilecek kemer modeli ile pantolonla tercih edilebilecek kemer modeli arasında büyük farklar bulunmaktadır. Benzer bir şekilde tercih edeceğiniz pantolon modeline göre de tercih edilebilecek ve uyum sağlayacak kadın kemer modelleri farklılık göstermektedir.

     Kemerlerin üretiminde kullanılan en temel materyaller deri, kumaş ve metal olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu materyallerden üretilen kaliteli kadın kemer modelleri arasından tarzınıza ve kombininizdeki parçalara en uygun seçimi yaparak zarif bir görünüm yaratabilirsiniz.

     Pierre Cardin, kadın kemer çeşitlerini yıllara dayanan tecrübesi ve özel tasarımları eşliğinde büyük bir özveri ile üreterek sizlere sunuyor. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen kadın kemer modelleri, kombinlerinizi en şık şekilde göstermeniz için özel olarak tasarlanıyor. Sezon trendlerine ve stilinize en uygun seçimi yapabilmek, göz alıcı bir görünüme sahip olmak için kadın kemer tasarımlarımıza göz atabilirsiniz.

     Kadın Deri Kemer ile Ofis Kombininizi Oluşturun

     Kadınlar için kemer çeşitleri bir kombini tamamlamanın en işlevsel ve şık yollarından biridir. Ofis ve iş yeri kombinleri için deri kemerler, şık bir tamamlayıcı haline gelir. Bir kemerin nasıl kullanılacağı ise temelde iki unsura bağlıdır. Bunlardan ilki hangi tasarımlardaki bir kemerin kullanılacağı, ikincisi ise hangi kıyafetle birlikte tercih edileceğidir.

     Ofis ve iş yerlerinde chino, kumaş pantolonlar tercih eden kadınlar için kemer, şıklıklarını tamamlayacak önemli bir aksesuar olarak öne çıkmaktadır. Klasik tarzda giyinmeyi tercih eden kişiler tarafından ise en çok kadın deri kemer çeşitleri kullanılmaktadır. Klasik ya da casual tarzda giyinmeyi seven ve resmi bir tarz yakalamak isteyen biriyseniz kadın deri kemerlerden faydalanabilirsiniz.

     Casual tarzda da kullanılabilen kadın deri kemer modelleri, doğru parçalarla harika bir bütünlük sağlayarak kombinlerinizi bir üst seviyeye çıkaracaktır. Örneğin, denim pantolon, bot ve deri kemerle birlikte şık bir casual tarz oluşturabilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

     Kadın deri kemer seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli husus, kemerin üretiminde kullanılan materyallerin kalitesi ve dayanıklılığıdır. Kalitesiz kemerler kısa bir kullanım ömrüne sahiptir ve hızlı bir şekilde formunu kaybedebilir. Bu durum hiçbir kadının istemeyeceği bir durum olduğundan dolayı çabuk eskiyen ve kalitesiz deriden yapılmış kemerler doğru bir seçim olmayacaktır.

     Kadın kemer seçimi yaparken deri veya herhangi bir materyalden üretilmiş olan alternatifler arasından kaliteli bir seçim yapmaya özen göstermelisiniz. Kombininizde kullanacağınız parçaların şıklığı kadar kalitesi ve uzun ömürlü kullanımı da bütçeniz için oldukça önemlidir.

     Pierre Cardin kadın kemerleri özenle tasarlanır ve kaliteli materyaller kullanılarak üretilir. Şık ve kaliteli kadın deri kemer koleksiyonumuz içerisinden tarzınıza uygun seçimleri yapabilir, ofis kombininizi göz alıcı bir güzelliğe dönüştürebilirsiniz.

     Kadın Kemer Modellerini Tanıyın

     Klasik ve casual tarzın tamamlayıcısı konumunda yer alan kemerler farklı kısımlardan oluşmaktadır. Birçok kişi için önemsiz olarak görülse de kemer seçimini doğru şekilde yapabilmek için bu kısımlara hakim olmak önemli detaylar arasındadır. Bu sayede bedeninize ve kombininize uygun tercihi yapabilir, zarif kombinler oluşturabilirsiniz.

     Kadın kemer çeşitleri farklı tasarımlarda üretilirler ve farklı işlevler için kullanılırlar. Ancak klasik tarzdaki bir kemerden söz etmek gerekirse 5 temel kısımdan söz edebiliriz. Hemen her kemerde bulunan 5 temel bölge gövde, uçluk, tokalık, köprü ve toka olarak tanımlanabilir.

     Gövde, kemerin tokalık ile uç kısmı arasında kalan parçanın genel ismidir. Gövde bir kemerin genel boy ölçüsünü belirten kısım olarak bilinir. Bel ve beden ölçünüze uygun bir kadın kemer seçimi yapabilmek için bu parçanın uzunluğunu doğru hesaplamanız, bel ölçünüzle kıyaslamanız gerekir.

     Uçluk, bir kemerin gövdesinde bulunan, bel ayar deliklerinin bulunduğu kısım olarak tanımlanabilir. Kadın deri kemer modellerinde uçluk kısmı genel olarak düz bir formda bulunur. Her kemer için uçluk tasarımı aynı olmasa da genellikle kemer ucundan 10-12 cm içeride olacak şekilde 4 ayar deliği bulunur. Bu deliklerin sayısı, aralığı ve konumu farklı kemer çeşitlerinde değişiklik gösterebilir.

     Tokalık, kemer gövdesindeki toka takılan kısma verilen isimdir. Kadın kemerlerindeki tokalık kısmının büyüklüğü, kemerin hangi giyim parçası ile kullanılması istenerek tasarlandığına göre değişmektedir. Genel olarak içerisinde tokalık deliği ve köprü sabitleyici delik bulunur. Farklı modellerde bu kısmın tasarımı, ölçüleri değişebilmektedir.

     Köprü, kadın kemerlerinde uçluğu sabitleyen bölümdür. Tokalık kısmında yer alır ve standart ölçülerde gövdeye orantılı şekilde üretilir. Sıklıkla tekli veya çiftli olarak üretilse de elbiselerle birlikte kullanılması gereken kadın kemerlerinde farklı tasarımlarla da üretilmektedir.

     Toka, kemerin iki ucunu birbirine bağlayan ve kullanılan parça üzerinde sabitlenmesini sağlayan kısımdır. Kemer tokaları birbirinden farklı tasarım ve malzemelerden üretilir. Kadın kemerlerinde bağlantı parçası olarak da bilinen toka kısmının kalitesi, dayanıklılığı ve şıklığı oldukça önemlidir. Pierre Cardin kadın kemer modelleri ile göz alıcı kombininize enfes bir dokunuş yapın!

     Kadın Siyah Kemerlerle Zarif Kombinler

     Kemerler, uzun yıllardır kullanılan önemli aksesuar parçalarından birisidir. Günümüzde kadınlar için şıklığın anahtarı haline gelebilen kemerler, doğru kullanıldığında kombininizi çok daha güzel göstermenizi sağlar. Kullandığınız parçalar arasında şık bir geçiş yapmak için ya da beden ölçülerinizi çok daha iyi göstermek için kemer kullanabilirsiniz.

     Beliniz ince fakat basen ölçüleriniz daha geniş ise giydiğiniz bir elbisenin size yakışmadığını düşünebilirsiniz. Ancak kadın siyah kemer kullanarak belinizi daha çok vurgulayabilir ve elbisenize genel bir bütünlük kazandırabilirsiniz. Sadece siyah değil, kıyafetlerinizin genel tonlarına uyumlu olacak şekilde farklı renkteki kemerlerden de faydalanmanız oldukça önemlidir.

     Kaliteli bir kemer, uzun süreli bir kullanım sunar. Kadın kemer modellerinde kullanılan farklı materyal ve tasarımlar şıklığınızı ortaya çıkarır. Ancak kemerinizin yıpranmaması ve uzun süreler kullanabilmeniz için kaliteli olmasına da özen gösterin. Gardırobunuzdaki genel renklerle uyumlu, zevkinize hitap eden birkaç kemere sahip olmanız, tarzınızı oluşturmanız için oldukça yeterlidir.

     Klasik, casual ve günlük giyimde tarzınızı yansıtan, kaliteli malzemeden üretilmiş ve formunu kaybetmeyen kemerler seçmeniz oldukça önemlidir. Pierre Cardin, kaliteli materyaller kullanarak ürettiği kadın kemer modellerini sizlere sunuyor. Pierre Cardin kadın kemer koleksiyonumuz içerisinden zevkinize ve tarzınıza uygun seçimler yaparak, gardırobunuza ekleyebilirsiniz.

     Dayanıklı, özel tasarım dokunuşları ile fark yaratan, tecrübeli işçilik ile oluşturulmuş olan kadın kemer modellerimiz arasından tarzınıza en uygun seçimi yapabilirsiniz. Doğru renkte ve şık bir kemer tercihi yapmanız, zarif kombinlerinizin bir üst seviyeye çıkmasını sağlayacaktır. Her bütçeye uygun fırsatlarımızdan yararlanarak tarzınızı yansıtabileceğiniz bir kadın kemer tercihi yapmak için Pierre Cardin’i tercih edin.

     Devamını Oku
     { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "pk": 200628, "product_id": "50288582-VR029", "name": "Kahverengi Kemer", "price": "699.30", "brand": "Pierre Cardin", "position": 1, "sku": "50288582001", "variant": "Kahverengi", "category": "Kadın/", "dimension15": "50288582001", "dimension16": "50288582", "dimension17": "2024-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "90", "dimension20": "999", "dimension21": "Kadın", "dimension22": "", "dimension23": "999", "dimension24": "Kemer", "dimension25": "0.0", "dimension26": "0.0" }, { "pk": 200625, "product_id": "50288581-VR046", "name": "Siyah Kemer", "price": "699.30", "brand": "Pierre Cardin", "position": 2, "sku": "50288581001", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/", "dimension15": "50288581001", "dimension16": "50288581", "dimension17": "2024-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "90", "dimension20": "999", "dimension21": "Kadın", "dimension22": "", "dimension23": "999", "dimension24": "Kemer", "dimension25": "0.0", "dimension26": "0.0" }, { "pk": 200621, "product_id": "50288549-VR046", "name": "Siyah Kemer", "price": "699.30", "brand": "Pierre Cardin", "position": 3, "sku": "50288549004", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/", "dimension15": "50288549004", "dimension16": "50288549", "dimension17": "2024-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "100", "dimension20": "999", "dimension21": "Kadın", "dimension22": "", "dimension23": "999", "dimension24": "Kemer", "dimension25": "0.0", "dimension26": "0.0" }, { "pk": 200619, "product_id": "50288549-VR029", "name": "Kahverengi Kemer", "price": "699.30", "brand": "Pierre Cardin", "position": 4, "sku": "50288549001", "variant": "Kahverengi", "category": "Kadın/", "dimension15": "50288549001", "dimension16": "50288549", "dimension17": "2024-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "90", "dimension20": "999", "dimension21": "Kadın", "dimension22": "", "dimension23": "999", "dimension24": "Kemer", "dimension25": "0.0", "dimension26": "0.0" }, { "pk": 186449, "product_id": "50278681-VR046", "name": "Siyah Kemer", "price": "489.30", "brand": "Pierre Cardin", "position": 5, "sku": "50278681009", "variant": "Siyah", "category": "Kadın/2LI KEMER SET", "dimension15": "50278681009", "dimension16": "50278681", "dimension17": "2023-KIS", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "110", "dimension20": "699", "dimension21": "Kadın", "dimension22": "2LI KEMER SET", "dimension23": "699", "dimension24": "Kemer", "dimension25": "0.0", "dimension26": "0.0" }, { "pk": 133552, "product_id": "50249475-880", "name": "Taba Tokalı Kemer", "price": "244.30", "brand": "Pierre Cardin", "position": 6, "sku": "50249475011", "variant": "Taba", "category": "Kadın/Kemer", "dimension15": "50249475011", "dimension16": "50249475", "dimension17": "2024-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "90", "dimension20": "349", "dimension21": "Kadın", "dimension22": "Kemer", "dimension23": "349", "dimension24": "Kemer", "dimension25": "0.0", "dimension26": "0.0" } ] } } }