Kategoriler

  Geçmiş Aramalar

   Arama Önerileri

    Geçmiş Aramalar

     Pierre Cardin Kadın Yeni Yıl Koleksiyonu

     25 Aralık 2020

     Pierre Cardin Kadın Yeni Yıl Koleksiyonu, hem içindeki dinamik ruhtan hem de metropol kadınının sahip olduğu feminenlikten ilham alarak, cesareti ve özgüveni sofistike bir şekilde ortaya koyuyor.

     Kokteyl ve casual elbiselerin, zamansız klasik ceketlerin, yeni yıl için hazırlanan çantaların ve daha fazla parçanın yer aldığı bu kapsül koleksiyon, şehirli kadınlara sesleniyor.

     Detaylarda Şıklık
     Detaylarda Şıklık

     Geçmişin izlerini taşırken modern bir anlayışla yeniden yorumlanan Pierre Cardin elbiseler, koleksiyonun öne çıkan parçalarından. Gösterişli omuz trendini vatka ile yakalayan bu elbise gibi her parça, zarifliğini detaylarda gözler önüne seriyor.

     Rahatlığın İzinden
     Rahatlığın İzinden

     Soğuk havalara karşı yeni bir kimliğe bürünen bluzlar, bacak boyunu uzun gösteren maxi denim pantolonlar gibi güçlü “casual” parçalar, gençleşen Pierre Cardin kadınlarına çok yakışacak!

     Zamansız Klasikler
     Zamansız Klasikler


     Tüm zamanların favorisi ceket ve pantolonlar Pierre Cardin kadınına yakışan iddialı formlarıyla yeniden sahnede. Saten ve kumaş birlikteliği kullanılarak şık bir görünüm elde edilen Pierre Cardin takımlar, ofis kombinlerinize eşlik etmek için hazır!

     Muhteşem İkili
     Muhteşem İkili

     Kalıplarını büyüterek kullanımlarını kolaylaştırdığımız clutch çantalar, stil sahibi kadınların gardırobunda mutlaka olmalı. Çantalarla eşleşen %100 ipek eşarplar ise yumuşak dokuları ve desenleriyle aksesuara yeni bir anlam kazandırıyor. Düz parçalarla kombinlemenizi önerdiğimiz bu ikili için tek kelime yeterli: Elegan.