Kategoriler

  Geçmiş Aramalar

   Arama Önerileri

    Geçmiş Aramalar

     exchange
     Filtreleme
     Renk
     Beden
     Cinsiyet
     Ürün Tipi
     Özel Koleksiyon
     Fiyat

     Orta Boy Valiz

     Taba Orta Boy Valiz Taba Orta Boy Valiz Taba Orta Boy Valiz

     KARGO BEDAVA

     SEPETTE 500 TL İndirim

     SEPETTE SÜRPRİZ İNDİRİM

     Taba Orta Boy Valiz

     8.999,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 4.049,55 TL

     Lila Orta Boy Valiz Lila Orta Boy Valiz Lila Orta Boy Valiz
     3 Renk

     KARGO BEDAVA

     SEPETTE 500 TL İndirim

     SEPETTE SÜRPRİZ İNDİRİM

     Lila Orta Boy Valiz

     4.999,00 TL 3.499,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 2.799,20 TL

     Sarı Orta Boy Valiz Sarı Orta Boy Valiz Sarı Orta Boy Valiz
     3 Renk

     KARGO BEDAVA

     SEPETTE 500 TL İndirim

     SEPETTE SÜRPRİZ İNDİRİM

     Sarı Orta Boy Valiz

     4.999,00 TL 3.499,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 2.799,20 TL

     Orta Boy Valiz Modelleri

     Tatil söz konusu olduğunda ilk akla gelen adım valiz hazırlamaktır. Seyahatlerde sıklıkla kullanılan orta boy valiz modelleri işlevsel özellikleri ile insanların ilgi odağı haline gelir. Farklı materyallerden üretilen özel tasarım ara boy valiz modelleri, küçük boyutları ve geniş iç hacimleri ile son derece pratik bir kullanım olanağı sunar.

     Orta boy valiz modelleri, seyahatlerde en sık kullanılan ürünlerdir. Uçaklardaki bagaj kotasına uyum sağlamanıza yardımcı olan ara boy valizler, geniş iç hacimleri ile birçok eşyanın muhafaza edilmesine olanak tanır. Kolay taşıma imkanı bulunan ara boy valizler, iç ve dış bölmeleri ile birbirinden farklı pek çok eşyanın düzenli şekilde saklanmasını sağlar.

     Orta boy valiz modelleri kumaş ve silikon materyalden üretilebilir. Kumaş materyal uzun yıllardır kullanılır. Esnek yapılı kumaş ara boy valizler, eşyaların miktarına göre alanı genişletir. Suya karşı dayanıklı olan kumaş valizler, birçok kişinin ilk seçimi haline gelir.

     Silikon materyalden üretilen ara boy valizler ise sert gövde yapıları sayesinde darbeleri yayarak ürünün kırılmasını ve içindeki eşyaların zarar görmesini önler.

     Kumaş bavullara göre daha ağır olan silikon ara boy valizler, yüksek dayanıklılık sunan özellikleriyle uzun vadeli kullanım imkanı sunar. Silikon valizlerin iç bölümünde yer alan bölmeler, eşyaların kategorize edilmesini sağlar.

     Orta boy bavullar uzun çekçekli seçenekleri ile pratik şekilde taşınabilir. Kendi boyunuza ve kullanım alanınıza uygun şekilde ayarlayabileceğiniz çekçek bölümü, harcadığınız enerjiyi minimize eder. Alt kısımda yer alan tekerlekler, valizin sürüklenerek taşınmasını sağlar.

     Orta boy bavullar fermuar ile açılıp kapanır. Fermuar bölümünde bulunan kilit sistemi için şifre belirleyerek valizinizin içindeki eşyaları koruyabilirsiniz. Geniş iç hacmi ve işlevsel özellikleriyle dikkat çeken orta boy valizler, birbirinden özel renk ve desen seçeneği ile etkileyici tasarımlara sahiptir.

     Tekerlekli Orta Boy Valiz

     Orta boy tekerlekli valizler farklı ağırlıklardan oluşan eşyalarınızı pratik bir şekilde dilediğiniz yere taşımanıza olanak tanır. Geniş iç hacimleriyle birçok eşyanın muhafaza edilmesini sağlayan valizler, çekçek ve tekerlek detayları ile kullanıcılara konforlu bir deneyim sunar.

     Çekçekli sap bölümü, ayarlanabilir özelliktedir. Boyunuza göre ayarlayarak kullanabileceğiniz çekçek bölümünü kilitleyerek rahatlıkla hareket ettirebilirsiniz. Valizin alt kısmında yer alan tekerlekler modele göre iki veya dört adet olabilir. Dört tekerlekli valizler, ağırlığı dengede tutarak düşmeyi önler.

     Tekerleklerin dönüş açısı 180 ve 360 dereceden oluşur. Bu seçenekler valiz seçiminde kullanım şeklinin göz önüne alınmasını sağlar. 180 derece dönen tekerlekli orta boy valiz modellerini çekerek, 360 derece dönen tekerlekli valizleri ise kaydırarak taşıyabilirsiniz.

     Kumaş ve silikon materyalden üretilen çekçekli valizler, çeşitli renk ve tasarımlardan oluşur. Tekerlekli orta boy bavul modelleri, pratik taşıma olanağı sunarak konforlu bir şekilde seyahat etmenizi sağlar.

     Kumaş Orta Boy Valiz

     Kumaş orta boy valizler, oldukça sık tercih edilen ürünler olarak göze çarpar. Kumaşın esnek yapısı sayesinde eşyalarınızı kolaylıkla yerleştirip taşıyabileceğiniz kumaş valiz modelleri, dayanıklı ve hafif yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

     Su geçirmez özelliklerden oluşan kumaş valizler, iç ve dış bölmeleri sayesinde farklı malzemeleri taşımanıza yardımcı olur. Renk, desen ve tasarım seçenekleri ile geniş bir yelpaze sunan orta boy kumaş valizler, her ihtiyaca hitap eder.

     Silikon Orta Boy Valiz

     Silikon ara boy valizler, yüksek dayanıklılığa sahip gövde bölümleri ile yüksek memnuniyet oranına sahiptir. Kırılmaz materyalden üretilen gövde kısmı, darbeleri yayarak kırılmayı önler. Sert yapılı silikon valizleri incelerken gövde bölümünün yanı sıra tekerlek ve çekçek bölümlerine de göz atmalısınız.

     Tekerlek ve çekçek bölümünde kaliteli materyal kullanılmadığında ürünün hasar görme riski oldukça yüksektir. Tekerlekli silikon orta boy bavullar, çekçekli kulp bölümü ile pratik bir taşıma olanağı sunar. Tekerlekler 180 ve 360 derece dönebilen seçeneklerden oluşur. Silikon çekçekli valizler iki veya dört tekerlekli olarak tasarlanıp üretilir.

     Geniş iç hacmi sayesinde çok sayıda eşyanın taşınmasına yardımcı olan silikon valizler, kumaş valizlerden daha ağırdır. İç bölümünde cepleri bulunan silikon valizler, fonksiyonel özellikleriyle göz doldurur.

     Erkek Orta Boy Valiz

     Keskin ve net tasarımlardan oluşan erkek orta boy valiz seçenekleri, sade görünümlerinin yanı sıra işlevsel özellikleriyle de göze çarpar. Saplı ve çekçekli modellerden oluşan orta boy erkek valiz modelleri, pratik kullanım olanağı sunar. Eşyalarınızı yorulmadan taşıyabileceğiniz orta boy çekçekli valiz modelleri iki veya dört tekerleklidir.

     Kullanım alanına uygun dönüş açıları bulunan tekerlekler, ağırlığın dengede kalmasını sağlarken valizin kısa süre içerisinde yer değiştirmesine yardımcı olur. Erkek ara boy valiz modellerinin iç bölmeleri, hijyen ürünlerinin muhafaza edilmesine olanak tanır.

     Koyu renklerden oluşan eşsiz erkek orta boy bavul modelleri, birden fazla renk ve desenden meydana gelebilir. Valiz modelleri çeşitli motif, logo ve armalar ile hareketlendirilerek dinamik bir görünüm elde edilir.

     Kadın Orta Boy Valiz

     Birbirinden özgün tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken kadın ara boy valiz modelleri, her renkten üretilebilir. Canlı renklerden pastel tonlara kadar çeşitli renklerin kullanıldığı tasarımlarda logo, arma ve motifler göze çarpar.

     Kadın orta boy valiz modelleri kumaş ve silikon malzemelerden üretilir. Kumaşın esnek yapısına karşın silikon materyal son derece sert ve aynı zamanda da dayanıklıdır. Darbe ve çizilmeye karşı direnç gösteren silikon valizler, geniş iç hacimleri ile pek çok eşyanın taşınmasına imkan tanır.

     İç bölümde yer alan küçük cepler, farklı özelliklerden oluşan eşyaların taşınmasını sağlar. Orta boy kadın valizleri arasında en sık kullanılan çekçekli modeller, uzun sap bölümü ve iki ile dört arası değişen teker sayısı ile pratik kullanım olanağı sunar.

     Orta Boy Valiz Ölçüleri

     Orta boy valiz ölçüleri, farklı seyahat sürelerine uygun iç hacmi ile sıklıkla tercih edilir. Birçok parçanın bir arada taşınmasına imkan tanıyan ara boy valiz modellerinin ölçüleri değişim gösterse de genel olarak kabul edilen ebatlar vardır.

     Orta boy valiz modelleri 69 x 45 x 25 cm ebatlarından oluşur. Bu ölçüler modelden modele birkaç santim değişim gösterebilir.

     Orta Boy Valiz Fiyatları

     Yolculukların olmazsa olmazı haline gelen valizler, ihtiyaçlara göre farklı boyutlardan oluşur. Seyahatlerde en sık kullanılan orta boy bavul geniş iç hacmi ve fonksiyonel yapısı ile öne çıkmayı başarır.

     Orta boy valiz fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişim gösterir. Valiz fiyatlarının belirlenmesinde marka, model, ebat, materyal, tekerlek sayısı ve çeşit gibi unsurlar büyük rol oynar. Güvenli bir yolculuk deneyimi yaşamanıza imkan tanıyan ara boy valiz modelleri, geniş bir fiyat skalası oluşturarak bütçenize en uygun ürüne sahip olmanızı sağlar.

     Pierre Cardin özgün tasarımlardan oluşan orta boy valiz modelleri ile göze çarpar. Birbirinden farklı pek çok özellikten oluşan valizler, kaliteli materyallerden üretilir. Dayanıklı yapıya sahip valiz modelleri, her zevke hitap eden tasarımlardan oluşur.

     Pierre Cardin tarafından özenle hazırlanan valiz koleksiyonuna göz atarak uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz orta boy valizi bulabilirsiniz.

     { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "pk": 195550, "product_id": "50290020-VR099", "name": "Taba Orta Boy Valiz", "price": "4049.55", "brand": "Pierre Cardin", "position": 1, "sku": "50290020001", "variant": "Taba", "category": "Kadın/Valiz", "dimension15": "50290020001", "dimension16": "50290020", "dimension17": "2024-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "0", "dimension20": "8999", "dimension21": "Kadın", "dimension22": "Valiz", "dimension23": "8999", "dimension24": "Valiz", "dimension25": "0.0", "dimension26": "0.0" }, { "pk": 188431, "product_id": "50288776-VR034", "name": "Lila Orta Boy Valiz", "price": "2799.20", "brand": "Pierre Cardin", "position": 2, "sku": "50288776003", "variant": "Lila", "category": "Kadın/Valiz", "dimension15": "50288776003", "dimension16": "50288776", "dimension17": "2024-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "0", "dimension20": "4999", "dimension21": "Kadın", "dimension22": "Valiz", "dimension23": "3499", "dimension24": "Valiz", "dimension25": "1500.0", "dimension26": "30.0060012002" }, { "pk": 188428, "product_id": "50288776-VR044", "name": "Sarı Orta Boy Valiz", "price": "2799.20", "brand": "Pierre Cardin", "position": 3, "sku": "50288776001", "variant": "Sarı", "category": "Kadın/Valiz", "dimension15": "50288776001", "dimension16": "50288776", "dimension17": "2024-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "0", "dimension20": "4999", "dimension21": "Kadın", "dimension22": "Valiz", "dimension23": "3499", "dimension24": "Valiz", "dimension25": "1500.0", "dimension26": "30.0060012002" } ] } } }