PIERRE CARDIN CARD’IN YENİLENEN DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ

Modaya ilham veren Pierre Cardin, kurulduğu günden beri kendini sürekli yenileyen ve sektöre vatka, tayt, yarasa kol, maksi palto gibi birçok buluşu hediye ederek “başarının imzası” halini alan bir marka olmuştur.

Sürekli daha iyiyi sunabilmek üzere yenilik arayışında olan bir marka olarak siz değerli üyelerimiz için önce fiziksel olarak kart taşıma zorunluluğunu ortadan kaldıran “MOBİL KART” teknolojisini hayata geçirdik. Şimdi de kart sistemimizde geliştirdiğimiz yeni yaklaşımı paylaşmaktan mutluluk duyarız. Bundan sonra Pierre Cardin Card’la yapacağınız alışverişlerinizle farklılığınızı giyim stilinize yansıtırken aynı zamanda alışverişlerinizden daha fazla keyif almanızı, aldıkça kazanmanızı sağlayacak indirim oranları ve sürprizler sizi bekliyor olacak.

App Store Google Play

Pierre Cardin Card sahibi olarak; -Sezon ürünlerinde alışveriş tutarına göre artan oranlarda puan yerine indirim kazanır,
-Sezon indirimlerinden öncelikle haberdar olup ürünleri ilk seçen olma şansı elde eder,
-Alışveriş tercihlerinize uygun ürün ve hizmetler konusunda bilgi sahibi olur,
-Dönemsel kampanya ve avantajlardan yararlanabilir,
-Aydınlı Grup bünyesindeki diğer tüm markaların da sağladığı avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Pierre Cardin Card’la alışveriş yaptıkça indirim oranı segmentiniz de yükselir. Bronze Card segmentinde; tek seferde 500-1000TL ya da yıl içinde toplam 1000-2.000 TL aralığındaki alışverişinize %10,
Silver Card segmentinde ; tek seferde 1000-2.000TL ya da yıl içinde toplam 2000-4000 aralığındaki alışverişinize %15,
Gold Card segmentinde; tek seferde 2.000-5000 ya da yıl içinde toplam 4.000-7.500 aralığındaki alışverişinize %20,
Platinum Card segmentinde; tek seferde 5.000 TL ve üzeri ya da yıl içinde toplam 7.500 TL ve üzeri alışverişinize %30 indirim kazanırsınız.

Dipnot: Pierre Cardin Card, bir Aydınlı Grup Fashionality Müşteri Programı üyesidir. Aydınlı Grup Pierre Cardin Card koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katalog, broşür,yazılı ve basılı görsellerde , internet sitemizde yer alan fiyat,indirim, kampanya ve hediye puanlara ilişkin bilgiler, uygulamalar, puan uygulamaları, sadakat karta bağlı uygulamalar önceden haber verilmeksizin şirketimizce her zaman tek taraflı olarak değiştirilebilir ve/veya kaldırılabilir.