Kategoriler

  Geçmiş Aramalar

   Arama Önerileri

    Geçmiş Aramalar

     exchange
     Filtreleme
     Renk
     Beden
     Cinsiyet
     Desen
     Fit
     Ürün Tipi
     Cep
     Boy
     Kumaş
     Özel Koleksiyon
     Fiyat

     Babalar Günü Kampanyası

     Koyu Bej Slim Fit Kanvas Pantolon Koyu Bej Slim Fit Kanvas Pantolon Koyu Bej Slim Fit Kanvas Pantolon
     2 Renk

     KETEN KARIŞIMLI

     Koyu Bej Slim Fit Kanvas Pantolon

     2.499,00 TL 749,95 TL
     Vizon Slim Fit Beli Lastikli Chino Pantolon Vizon Slim Fit Beli Lastikli Chino Pantolon Vizon Slim Fit Beli Lastikli Chino Pantolon
     3 Renk

     ÖZEL KOLEKSİYON

     SEPETTE SÜRPRİZ İNDİRİM

     Vizon Slim Fit Beli Lastikli Chino Pantolon

     2.999,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 1.799,40 TL

     Gri Armürlü Slim Fit Chino Pantolon Gri Armürlü Slim Fit Chino Pantolon Gri Armürlü Slim Fit Chino Pantolon
     5 Renk

     ÖZEL KOLEKSİYON

     SEPETTE SÜRPRİZ İNDİRİM

     Gri Armürlü Slim Fit Chino Pantolon

     2.999,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 1.799,40 TL

     Gri Slim Fit Beli Lastikli Chino Pantolon Gri Slim Fit Beli Lastikli Chino Pantolon Gri Slim Fit Beli Lastikli Chino Pantolon
     3 Renk

     ÖZEL KOLEKSİYON

     SEPETTE SÜRPRİZ İNDİRİM

     Gri Slim Fit Beli Lastikli Chino Pantolon

     2.999,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 1.799,40 TL

     Açık Mavi Slim Fit Belden Bağlamalı Chino Pantolon Açık Mavi Slim Fit Belden Bağlamalı Chino Pantolon Açık Mavi Slim Fit Belden Bağlamalı Chino Pantolon
     2 Renk

     ÖZEL KOLEKSİYON

     SEPETTE SÜRPRİZ İNDİRİM

     Açık Mavi Slim Fit Belden Bağlamalı Chino Pantolon

     2.999,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 1.799,40 TL

     Açık Mavi Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon Açık Mavi Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon Açık Mavi Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon
     5 Renk

     ÖZEL KOLEKSİYON

     SEPETTE SÜRPRİZ İNDİRİM

     Açık Mavi Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon

     2.499,00 TL 1.999,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 799,60 TL

     Kahverengi Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon Kahverengi Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon Kahverengi Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon
     5 Renk

     ÖZEL KOLEKSİYON

     SEPETTE SÜRPRİZ İNDİRİM

     Kahverengi Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon

     2.499,00 TL 1.999,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 799,60 TL

     İndigo Slim Fit Keten Karışımlı Kanvas Pantolon İndigo Slim Fit Keten Karışımlı Kanvas Pantolon İndigo Slim Fit Keten Karışımlı Kanvas Pantolon
     6 Renk

     KETEN KARIŞIMLI

     Siyah Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon Siyah Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon Siyah Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon
     5 Renk

     ÖZEL KOLEKSİYON

     SEPETTE SÜRPRİZ İNDİRİM

     Siyah Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon

     2.499,00 TL 1.999,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 799,60 TL

     İndigo Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon İndigo Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon İndigo Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon
     5 Renk

     ÖZEL KOLEKSİYON

     SEPETTE SÜRPRİZ İNDİRİM

     İndigo Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon

     2.499,00 TL 1.999,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 799,60 TL

     Kum Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon Kum Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon Kum Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon
     5 Renk

     ÖZEL KOLEKSİYON

     SEPETTE SÜRPRİZ İNDİRİM

     Kum Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon

     2.499,00 TL 1.999,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 799,60 TL

     Gri Slim Fit Kanvas Pantolon Gri Slim Fit Kanvas Pantolon Gri Slim Fit Kanvas Pantolon
     3 Renk

     ÖZEL KOLEKSİYON

     SEPETTE SÜRPRİZ İNDİRİM

     Gri Slim Fit Kanvas Pantolon

     2.999,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 1.799,40 TL

     Açık Mavi Slim Fit Kanvas Pantolon Açık Mavi Slim Fit Kanvas Pantolon Açık Mavi Slim Fit Kanvas Pantolon
     3 Renk

     ÖZEL KOLEKSİYON

     SEPETTE SÜRPRİZ İNDİRİM

     Açık Mavi Slim Fit Kanvas Pantolon

     2.999,00 TL

     Sepetteki Fiyatı 1.799,40 TL

     Siyah Slim Fit Keten Karışımlı Kanvas Pantolon Siyah Slim Fit Keten Karışımlı Kanvas Pantolon Siyah Slim Fit Keten Karışımlı Kanvas Pantolon
     6 Renk

     KETEN KARIŞIMLI

     Toplam 24 / 123 Ürün

     Babalar Gününde Verilebilecek Birbirinden Özel Hediyeler

     Çocuklar için en güvenilir limanlardan biri ve sonsuz sevgi kaynağı olarak gördükleri çok kıymetli kişilerin başında gelen babadır. Her ne kadar takvimdeki bir günle sınırlandırılamayacak kadar büyük bir sevgiden söz etsek de, babalar günü, ailelerin bir araya gelmesine olanak tanıyan önemli anlardandır demek yanlış olmaz.

     Her yıl haziranın üçüncü haftasında kutlanan babalar günü, yalnızca babalar için değil, ilk kez bu heyecanı tadacak baba adaylarının ve büyük babaların da hediyelerle karşılandığı bir gündür. Kişiye özel hediye seçmek çoğu zaman zordur, hele ki karşınızda koşulsuz sevginin temel kaynaklarından olan babanız varken, onu mutlu edecek en özel babalar günü hediyesini seçmek isteyebilirsiniz.

     Tasarımlarıyla fark yaratan ve geniş ürün yelpazesi sayesinde size oldukça zengin bir tercih alanı tanıyan Pierre Cardin, babalar günü hediyeleri seçiminde en büyük yardımcılarınız arasında yer alır. Kıyafet tasarımlarından aksesuar modellerine kadar inceleyebileceğiniz pek çok ürün sevdikleriniz için en özel hediyelerden biri olabilir.

     Babalar Gününde Ne Hediye Alabilirim?

     Sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz pek çok hediye alternatifi vardır. Çeşitlilik bu kadar fazla olunca babalar günü hediyesi ne alabilirim telaşına kapılabilirsiniz. Böyle anlarda tercihinizi kıyafet modelleri arasından yapabilir hem stil sahibi hem de kullanışlı armağanlar seçebilirsiniz.

     Kıyafetler kadar sık başvurulan ve hemen herkesin güvenilir tercihler arasında değerlendirdiği bir diğer alternatif erkek aksesuar modelleridir. Aksesuar modelleri, klasikten casuale pek çok stili tamamlayan ve görünümlere özgünlük katan tasarımlar barındırdığı için babalar günü hediye fikirleri arasında ilgiyi üzerine çekebilmektedir.

     Şık görünümlerinin yanı sıra işlevsel kullanımlarıyla da dikkat çeken hediyeler babalar gününü unutulmaz anlarla taçlandırmanıza yardımcı olabilir. Seçeceğiniz hediyeyi günlük yaşamında da kullanabilecek olan sevdikleriniz, hediyesini her gördüğünde sizi anımsayarak o günü çok daha mutlu şekilde geçirebilir.

     Babalar Günü Hediyesi Önerileri

     Babalar Günü indirimleri ve kampanyalarından yararlanarak, babanıza, eşinize, kardeşlerinize veya sevdiklerinize onları sevindirecek hediyeler alabilirsiniz. Babalar Günü gömlek gibi klasikleşen hediyelerin yanında kol düğmesinin örnek verilebileceği üst düzey aksesuarlarla da taçlandırılabilir. Önemli olan seçtiğiniz hediyenin ne olduğu değil, sevdiklerinizi mutlu etmek adına sarf ettiğiniz emektir.

     Giysi modelleri, kıyafet seçimleriyle ön planda olan ve her an göz alıcı görünmekten hoşlanan babalar için ideal hediye tercihlerinden biridir. Hediyeyi takdim edeceğiniz kişinin stilini göz önünde bulundurarak ona hem farklı kombinler yapabileceği bir parça ile buluşturabilir hem de sizden bir parçayı üzerinde taşımasına olanak tanıyabilirsiniz.

     Kıyafetlerin yanı sıra hediye olarak değerlendirebileceğiniz bir diğer öneri aksesuarlardır. Aksesuarlar hacim olarak ne kadar küçük olursa olsun, bir stili tamamlayan kilit parçalar arasında önemli yere sahiptir. Bu nedenle şık bir paketleme ve sıcacık not ile takdim edeceğiniz aksesuar hediyesi Babalar Günü’nü çok daha anlamlı kılmaya yetebilir.

     Babalara Babalar Günü Hediyesi

     Babaya alınacak hediyeler her ne olursa olsun, onları mutlu edecek tek şey evlatlarının gözündeki ışıktır. Siz yine de babanıza kendini iyi hissettirecek birbirinden özel hediye seçimi ile ona unutamayacağı sürprizler hazırlayabilirsiniz.

     Triko modeller hem dört mevsim kullanılabilen hem de terletmeden konforlu bir kullanım deneyimi sunabilen parçalar arasındadır. Babanızın stiline uygun olacağınız düşündüğünüz şık bir erkek triko hırka veya triko kazak babalar günü hediyesi seçeneklerinden olabilir.

     Babalar için her an özenli ve şık bir görünüm çok önemlidir. Onların şıklığını tamamlayacak ve kombinlerini bir adım ileri taşıyacak aksesuarlar babalar günü hediyelerinden biri olarak değerlendirilebilir. Örneğin son derece şık bir erkek kemer, babanızı hem çok mutlu edecek hem de kombinlerini taçlandıracak seçimlerin başında gelebilir.

     Eşe Özel Babalar Günü Hediyesi

     Eşinize özel seçebileceğiniz Babalar Günü hediyesi ona aile olmanın huzurunu anımsatabilir ve birlikte çok daha keyifli anılara imza atmanıza olanak tanıyabilir. Dilerseniz eşinize ev konforunu taçlandırabilecek erkek pijama modellerinden birini hediye olarak takdim edebilirsiniz. Hatta bu durumu canlı renk ve desenlerle zenginleştirilmiş modellerden birini seçerek çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

     Eşiniz casual parçaların ağırlıkta olduğu bir gardıroba sahipse, erkek sweatshirt modellerini inceleyerek kombinleriyle uyumlu bir hediye seçebilirsiniz. Ona her adımı konforla atabileceği bir armağan sunmak içinse erkek spor ayakkabı modellerine göz atabilirsiniz.

     Eğer eşiniz klasik ve zamansız kıyafetlerin yoğunlukta olduğu bir stile sahipse hem dilediği her an giyebileceği hem de iş kombinlerine adapte edebileceği erkek gömlek modelleri onun için kullanışlı hediyeler arasında sayılabilir.

     İlk Babalar Günü Hediyesi

     Babalık heyecanını ilk kez tadacaklar için onların bu unutulmaz ve tatlı heyecanına ortak olacak ilk babalar günü hediyesini siz verebilirsiniz. İster eşinize ister sevdiklerinize, onları ne kadar düşündüğünüzü gösteren ufak da olsa bir hediye takdim ederek, babalık sevinçlerini taçlandırabilirsiniz.

     Erkek cüzdan veya kartlık modelleri arasından şık tasarımları inceleyebilir ya da erkek tişörtleri babalar günü hediyesi olarak değerlendirebilirsiniz. Burada mühim olan tek şey sevdiklerinizin ilk heyecanına ortak olmak ve onlara bu heyecanı diri tutarak her zaman anımsamalarına yardımcı edecek bir armağan sunabilmektir.

     Pierre Cardin’den Göz Alıcı Babalar Günü Hediyesi

     Babalar çocukları için sığınabilecekleri en güvenilir liman ve sevgilerine karşılık bulabilecekleri eşsiz bir kaynaktır. Onların evlatlarının mutluluğu ve huzuru için yapamayacakları hiçbir şey yoktur. Babalar Günü, aileyi bir araya toplayan, aradaki sevgi bağını kat be kat güçlendiren kıymetli günler arasında yer alır.

     Pierre Cardin hediye olarak tercih etmek istediğiniz erkek giyim ve aksesuar modellerini sizlerle buluşturur. Bu modeller arasından seçeceğiniz hem zamansız hem de modern çizgiler taşıyan tasarımlar sevdiklerinize benzersiz bir babalar günü hediyesi seçmede yardımcınız olabilir.

     Devamını Oku
     { "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "pk": 176242, "product_id": "50268489-VR088", "name": "Koyu Bej Slim Fit Kanvas Pantolon", "price": "749.95", "brand": "Pierre Cardin", "position": 1, "sku": "50268489207", "variant": "Koyu Bej", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50268489207", "dimension16": "50268489", "dimension17": "2023-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "31", "dimension20": "2499", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "749.95", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "1749.05", "dimension26": "69.9899959984" }, { "pk": 175310, "product_id": "50269247-VR011", "name": "Bej Regular Fit Kanvas Pantolon", "price": "749.95", "brand": "Pierre Cardin", "position": 2, "sku": "50269247049", "variant": "Bej", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50269247049", "dimension16": "50269247", "dimension17": "2023-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "34", "dimension20": "2499", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "749.95", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "1749.05", "dimension26": "69.9899959984" }, { "pk": 175300, "product_id": "50268860-VR033", "name": "Lacivert Regular Fit Kanvas Pantolon", "price": "749.95", "brand": "Pierre Cardin", "position": 3, "sku": "50268860147", "variant": "Lacivert", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50268860147", "dimension16": "50268860", "dimension17": "2023-YAZ", "dimension18": "out_of_stock", "dimension19": "40", "dimension20": "3199", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "749.95", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "2449.05", "dimension26": "76.5567364802" }, { "pk": 175292, "product_id": "50268098-VR046", "name": "Siyah Slim Fit Kanvas Pantolon", "price": "749.95", "brand": "Pierre Cardin", "position": 4, "sku": "50268098154", "variant": "Siyah", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50268098154", "dimension16": "50268098", "dimension17": "2023-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "38", "dimension20": "3199", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "749.95", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "2449.05", "dimension26": "76.5567364802" }, { "pk": 175257, "product_id": "50269247-VR046", "name": "Siyah Regular Fit Kanvas Pantolon", "price": "749.95", "brand": "Pierre Cardin", "position": 5, "sku": "50269247175", "variant": "Siyah", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50269247175", "dimension16": "50269247", "dimension17": "2023-YAZ", "dimension18": "out_of_stock", "dimension19": "30", "dimension20": "2499", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "749.95", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "1749.05", "dimension26": "69.9899959984" }, { "pk": 175243, "product_id": "50269247-VR033", "name": "Lacivert Regular Fit Kanvas Pantolon", "price": "749.95", "brand": "Pierre Cardin", "position": 6, "sku": "50269247126", "variant": "Lacivert", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50269247126", "dimension16": "50269247", "dimension17": "2023-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "34", "dimension20": "2499", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "749.95", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "1749.05", "dimension26": "69.9899959984" }, { "pk": 175219, "product_id": "50268860-VR001", "name": "Açık Gri Regular Fit Kanvas Pantolon", "price": "749.95", "brand": "Pierre Cardin", "position": 7, "sku": "50268860329", "variant": "Açık Gri", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50268860329", "dimension16": "50268860", "dimension17": "2023-YAZ", "dimension18": "out_of_stock", "dimension19": "30", "dimension20": "3199", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "749.95", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "2449.05", "dimension26": "76.5567364802" }, { "pk": 175215, "product_id": "50268860-VR046", "name": "Siyah Regular Fit Kanvas Pantolon", "price": "749.95", "brand": "Pierre Cardin", "position": 8, "sku": "50268860210", "variant": "Siyah", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50268860210", "dimension16": "50268860", "dimension17": "2023-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "36", "dimension20": "3199", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "749.95", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "2449.05", "dimension26": "76.5567364802" }, { "pk": 174750, "product_id": "50271248-VR052", "name": "Vizon Slim Fit Beli Lastikli Chino Pantolon", "price": "1799.40", "brand": "Pierre Cardin", "position": 9, "sku": "50271248173", "variant": "Vizon", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50271248173", "dimension16": "50271248", "dimension17": "2024-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "31", "dimension20": "2999", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "2999", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "0.0", "dimension26": "0.0" }, { "pk": 174744, "product_id": "50271283-VR024", "name": "Gri Armürlü Slim Fit Chino Pantolon", "price": "1799.40", "brand": "Pierre Cardin", "position": 10, "sku": "50271283311", "variant": "Gri", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50271283311", "dimension16": "50271283", "dimension17": "2024-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "30", "dimension20": "2999", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "2999", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "0.0", "dimension26": "0.0" }, { "pk": 174731, "product_id": "50271248-VR024", "name": "Gri Slim Fit Beli Lastikli Chino Pantolon", "price": "1799.40", "brand": "Pierre Cardin", "position": 11, "sku": "50271248107", "variant": "Gri", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50271248107", "dimension16": "50271248", "dimension17": "2024-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "32", "dimension20": "2999", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "2999", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "0.0", "dimension26": "0.0" }, { "pk": 174728, "product_id": "50271280-VR003", "name": "Açık Mavi Slim Fit Belden Bağlamalı Chino Pantolon", "price": "1799.40", "brand": "Pierre Cardin", "position": 12, "sku": "50271280131", "variant": "Açık Mavi", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50271280131", "dimension16": "50271280", "dimension17": "2024-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "38", "dimension20": "2999", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "2999", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "0.0", "dimension26": "0.0" }, { "pk": 174346, "product_id": "50271249-VR003", "name": "Açık Mavi Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon", "price": "799.60", "brand": "Pierre Cardin", "position": 13, "sku": "50271249251", "variant": "Açık Mavi", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50271249251", "dimension16": "50271249", "dimension17": "2023-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "32", "dimension20": "2499", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "1999", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "500.0", "dimension26": "20.0080032013" }, { "pk": 174341, "product_id": "50271249-VR029", "name": "Kahverengi Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon", "price": "799.60", "brand": "Pierre Cardin", "position": 14, "sku": "50271249185", "variant": "Kahverengi", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50271249185", "dimension16": "50271249", "dimension17": "2023-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "33", "dimension20": "2499", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "1999", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "500.0", "dimension26": "20.0080032013" }, { "pk": 174306, "product_id": "50268095-VR092", "name": "Açık Yeşil Slim Fit Keten Karışımlı Kanvas Pantolon", "price": "749.95", "brand": "Pierre Cardin", "position": 15, "sku": "50268095374", "variant": "Açık Yeşil", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50268095374", "dimension16": "50268095", "dimension17": "2023-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "38", "dimension20": "2499", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "749.95", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "1749.05", "dimension26": "69.9899959984" }, { "pk": 174294, "product_id": "50268095-VR028", "name": "İndigo Slim Fit Keten Karışımlı Kanvas Pantolon", "price": "749.95", "brand": "Pierre Cardin", "position": 16, "sku": "50268095461", "variant": "İndigo", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50268095461", "dimension16": "50268095", "dimension17": "2023-YAZ", "dimension18": "out_of_stock", "dimension19": "42", "dimension20": "2499", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "749.95", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "1749.05", "dimension26": "69.9899959984" }, { "pk": 174255, "product_id": "50271249-VR046", "name": "Siyah Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon", "price": "799.60", "brand": "Pierre Cardin", "position": 17, "sku": "50271249107", "variant": "Siyah", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50271249107", "dimension16": "50271249", "dimension17": "2023-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "32", "dimension20": "2499", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "1999", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "500.0", "dimension26": "20.0080032013" }, { "pk": 174243, "product_id": "50271249-VR028", "name": "İndigo Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon", "price": "799.60", "brand": "Pierre Cardin", "position": 18, "sku": "50271249041", "variant": "İndigo", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50271249041", "dimension16": "50271249", "dimension17": "2023-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "33", "dimension20": "2499", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "1999", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "500.0", "dimension26": "20.0080032013" }, { "pk": 174192, "product_id": "50271249-VR085", "name": "Kum Slim Fit 5 Cep Chino Pantolon", "price": "799.60", "brand": "Pierre Cardin", "position": 19, "sku": "50271249341", "variant": "Kum", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50271249341", "dimension16": "50271249", "dimension17": "2023-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "36", "dimension20": "2499", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "1999", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "500.0", "dimension26": "20.0080032013" }, { "pk": 174163, "product_id": "50268095-VR033", "name": "Lacivert Slim Fit Keten Karışımlı Kanvas Pantolon", "price": "749.95", "brand": "Pierre Cardin", "position": 20, "sku": "50268095099", "variant": "Lacivert", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50268095099", "dimension16": "50268095", "dimension17": "2023-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "38", "dimension20": "2499", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "749.95", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "1749.05", "dimension26": "69.9899959984" }, { "pk": 174158, "product_id": "50268860-VR011", "name": "Bej Regular Fit Kanvas Pantolon", "price": "749.95", "brand": "Pierre Cardin", "position": 21, "sku": "50268860077", "variant": "Bej", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50268860077", "dimension16": "50268860", "dimension17": "2023-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "42", "dimension20": "3199", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "749.95", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "2449.05", "dimension26": "76.5567364802" }, { "pk": 174141, "product_id": "50271294-VR024", "name": "Gri Slim Fit Kanvas Pantolon", "price": "1799.40", "brand": "Pierre Cardin", "position": 22, "sku": "50271294101", "variant": "Gri", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50271294101", "dimension16": "50271294", "dimension17": "2024-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "31", "dimension20": "2999", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "2999", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "0.0", "dimension26": "0.0" }, { "pk": 174139, "product_id": "50271294-VR003", "name": "Açık Mavi Slim Fit Kanvas Pantolon", "price": "1799.40", "brand": "Pierre Cardin", "position": 23, "sku": "50271294059", "variant": "Açık Mavi", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50271294059", "dimension16": "50271294", "dimension17": "2024-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "38", "dimension20": "2999", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "2999", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "0.0", "dimension26": "0.0" }, { "pk": 174135, "product_id": "50268095-VR046", "name": "Siyah Slim Fit Keten Karışımlı Kanvas Pantolon", "price": "749.95", "brand": "Pierre Cardin", "position": 24, "sku": "50268095540", "variant": "Siyah", "category": "Erkek/Dokuma Spor Pantolon", "dimension15": "50268095540", "dimension16": "50268095", "dimension17": "2023-YAZ", "dimension18": "in_stock", "dimension19": "32", "dimension20": "2499", "dimension21": "Erkek", "dimension22": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension23": "749.95", "dimension24": "Dokuma Spor Pantolon", "dimension25": "1749.05", "dimension26": "69.9899959984" } ] } } }