Kategoriler

  Geçmiş Aramalar

   Arama Önerileri

    Geçmiş Aramalar

     Ödeme İşlemleri

     Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizin ödemesini 3D Secure alt yapısını kullanarak kredi kartı ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

     KREDİ KARTI İLE ÖDEME

     Satın almak istediğiniz ürünlerin seçimini tamamladıktan sonra geleceğiniz ödeme ekranında kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmeniz halinde size kredi kartı bilgileriniz sorulacak ve bu bilgiler güvenli bir şekilde bankanıza iletilerek ödeme onayı alınacaktır. 

     Kredi kartı ile yapılan ödemelerde onay anlık olarak alınmakta olup siparişiniz onaylanmaktadır.Kredi kartı bilgilerinizin güvenliği için kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde kayıt altına alınmamakta, bilgiler hemen ilgili bankaya SSL ile şifrelenerek gönderilmekte ve bankadan onay bilgisi alınmaktadır.

     Bilgilerinizin güvenliği için sistemlerimiz donanımsal ve yazılımsal olarak en güncel teknolojiler kullanılarak her türlü tehdite karşı korunmaktadır. 

     Sitemizden tüm bankaların kredi kartları kullanılarak tek çekim işlem yapılabilmekte, aynı zamanda anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları kullanılarak taksitli ödeme işlemleri de yapılabilmektedir.

     Sistemimizden alışveriş yapabilmeniz için kredi kartınızın internetten alışveriş yapmaya açık olması gerekmektedir. Kredi kartınızın ait olduğu bankanın müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartınızı internetten alışverişe açtırabilirsiniz.