• Mobil İndirme Ekranları
  Mobil App’inizi indirip uygulamaya özel ayrıcalıklı kampanyalardan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.
  HEMEN İNDİR
 • Ürün Kategorilerini Filtreleme
  Pierre Cardin’in kullanıcı dostu mobil uygulamasıyla aradığınız ürünün özelliklerine göre filtreleme yaparak ihtiyacınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Tercih ettiğiniz kumaş özellikleri, renk ve beden seçeneklerine göre sonuçlar listelendiğinde alışverişiniz çok daha kolay ve keyifli ilerleyecek.
 • Sesli Ürün Arama
  Pierre Cardin mobil uygulaması alışveriş deneyiminizi daha da pratikleştirmek üzere sürekli son teknoloji ile güncellenir. Sesli Ürün Arama özelliği de bu gelişmelerden biri. Telefonunuza dokunmanıza bile gerek kalmadan sesli komutla istediğiniz ürüne ulaşarak bu kolaylığın keyfini çıkartacaksınız.
 • Ürünlerin Detaylarını İnceleme
  Stilinizde detaylara ne kadar önem verdiğinizi biliyoruz. Bu nedenle Pierre Cardin mobil uygulaması bütün ürünleri en ince detayına kadar incelemenize olanak sağlar. Ürünlerin renk ve dokularına odaklanabileceğiniz keyifli bir yolculuğa hazır mısınız?
 • Mağaza Stok Sorgulama Ürün Bulma
  Tüm koleksiyon arasından beğendiğiniz parçaların stok durumunu kontrol edebilir, bizzat deneyimlemek isterseniz de hangi mağazada olduğunu öğrenerek alışverişinize kolayca yön verebilirsiniz.
 • Fatura Saklama Müşteri Temsilcisine Bağlanma
  Size özel profil sayfanızdan vermiş olduğunuz siparişlerin takibini yapabilir, faturalarınız görüntüleyebilirsiniz. Üstelik dilediğiniz zaman müşteri temsilcisine bağlanarak öğrenmek istediğiniz konular hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Mobil Alışveriş Kampanyaları Yakalama İndirimleri Kazanma
  Tek bir dokunuşla, günlük temponuzu yavaşlatmadan Pierre Cardin’in zengin ürün yelpazesine ulaşabilir, kullanım kolaylığı sunan Mobil App ile adım adım alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Alışverişin yanı sıra Mobil App’te özgün stilinize dair favori listenizi oluşturabilir ve anlık bildirimlerle size özel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Yine mobile özel indirimlerle size yakışanı bulmanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.