Mobil İndirme Ekranları

Mobil App’inizi indirip uygulamaya özel ayrıcalıklı kampanyalardan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Mobil APP'e özel 750 TL'de 100 TL İndirim. Çek Kodu: EKLE100

HEMEN İNDİR

Ürün Kategorilerini Filtreleme

Pierre Cardin’in kullanıcı dostu mobil uygulamasıyla aradığınız ürünün özelliklerine göre filtreleme yaparak ihtiyacınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Tercih ettiğiniz kumaş özellikleri, renk ve beden seçeneklerine göre sonuçlar listelendiğinde alışverişiniz çok daha kolay ve keyifli ilerleyecek.

Ürünlerin Detaylarını İnceleme

Stilinizde detaylara ne kadar önem verdiğinizi biliyoruz. Bu nedenle Pierre Cardin mobil uygulaması bütün ürünleri en ince detayına kadar incelemenize olanak sağlar. Ürünlerin renk ve dokularına odaklanabileceğiniz keyifli bir yolculuğa hazır mısınız?

Mağaza Stok Sorgulama Ürün Bulma

Tüm koleksiyon arasından beğendiğiniz parçaların stok durumunu kontrol edebilir, bizzat deneyimlemek isterseniz de hangi mağazada olduğunu öğrenerek alışverişinize kolayca yön verebilirsiniz.

Mobil Alışveriş Kampanyaları Yakalama İndirimleri Kazanma

Tek bir dokunuşla, günlük temponuzu yavaşlatmadan Pierre Cardin’in zengin ürün yelpazesine ulaşabilir, kullanım kolaylığı sunan Mobil App ile adım adım alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Alışverişin yanı sıra Mobil App’te özgün stilinize dair favori listenizi oluşturabilir ve anlık bildirimlerle size özel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Yine mobile özel indirimlerle size yakışanı bulmanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.