Yeni Yıl Hediyelerine Pierre Cardin İmzası

18 Aralık 2018

Yeni bir yıl hızla yaklaşırken, günlük koşuşturmalar nedeniyle hediye alışverişinizi henüz yapamadıysanız; Pierre Cardin yanınızda!

Her anınızı paylaştığınız sevdiklerinize, kendilerini özel ve stil sahibi hissettirecek hediye alternatiflerini sizler için derledik.

Bu listede yer alan hediye önerileri ile yılbaşında sevdiklerinize kutu kutu mutluluk dağıtmaya ne dersiniz?

Erkek

Triko Ağırlığı
Triko Ağırlığı

Markanın imzası haline gelmiş ve dokularıyla benzersiz trikolar, soğuk havalara uyum sağlayan lacivert, siyah, gri, bordo gibi renk alternatifleriyle de işinizi kolaylaştırıyor. Casual stilin favorilerinden olan denim pantolonlar ve kalın taban konforuna sahip ayakkabılar ise trikolardan rol çalmaya hazır!

Modernizmin Yansıması: Gömlekler
Modernizmin Yansıması: Gömlekler

Modern anlayışla tasarlanmış gömlekler ile yeni yıl hediyelerine hem klasik hem ilham verici bir dokunuş… Pierre Cardin gömlekler slim, regular gibi farklı kesimleriyle ve yaka tipi, kol boyu, kumaş karışımı gibi alternatifleriyle her vücut tipine ve ortama uyum sağlayacak esneklikte!

Bütünün Parçaları
Bütünün Parçaları

Mevsimin koruyucu parçaları kaşkol, bere ve eldivenler, kış aylarına hükmediyor. İnovatif bakış açısı ve tasarım anlayışıyla sırt çantaları yeniden formüle ediliyor. Pierre Cardin imzalı parçalar ile stil sahibi erkekler, bu kış daha şık! Hediye alacağınız kişinin vücut ölçülerinden emin değilseniz, seçiminizi aksesuar alternatifleri arasından yapın ve işinizi şansa bırakmayın deriz :)

Kadın

Yeni Yıl, Yeni Pijamalar
Yeni Yıl, Yeni Pijamalar

Kadınlara hediye seçmenin, erkeklerin korkulu rüyalarından olduğunu biliyoruz. Garantici davranmak isteyen beylere önerimiz, neşeli ve romantik detaylarla dolu Pierre Cardin pijama takımları! Neşeyle uyanmak ve her daim özel hissetmek isteyen kadınların favorisi olacağına emin olabilirsiniz.

Kırmızının Cazibesi
Kırmızının Cazibesi

Soğuk havalara karşı, sıcak detaylar ile çizgisini belli etmek isteyen kadınlara özel gecelikler, saten dokuları ve dantel işlemeleriyle, feminenliği bir üst noktaya taşıyor. Cazibeli bir hediye alternatifi arayanlar için mükemmel bir seçim!

Peki, yılbaşında giyilen kırmızı iç giyimin şansına inananlardan mısınız? İtalya, Japonya ve İspanya dâhil birçok ülkede 31 Aralık günü giyilen kırmızı iç giyimin şans getirdiğine inanılıyor. Sevdiklerinize alacağınız kırmızı Pierre Cardin iç giyim ürünleri ile onlara şans dolu bir yıl armağan edin!

Ayakkabı & Çanta Flörtü
Ayakkabı & Çanta Flörtü

Bir kadına alınacak en güzel hediye, kuşkusuz ki ayakkabı ve çantalardır… Pierre Cardin ayakkabılar, rengi ve stiliyle her kombini tamamlamakla kalmıyor; mevsimin gerektirdiği fonksiyonel tasarım ihtiyacına, beklenen yanıtı da veriyor.

Çantalar Pierre Cardin’in farklı tasarım ve desenleri bir araya getirme sanatının eşsiz örnekleri! Zarifliğini, desen ve dokularından alan Pierre Cardin eşarplar ise sevdiklerinize en güzel anlarında eşlik etmek için hazır!

Muhteşem Üçlü: Gömlek, Bluz, Triko
Muhteşem Üçlü: Gömlek, Bluz, Triko

Soft ve baskın renklerin bir arada kullanıldığı tasarımlar, doğayı yaşam alanına getirmeyi başaran Pierre Cardin kadını için şehirdeki can simidi oluyor! Şık parçalar, mevsimin kimliğine bürünürken, tasarımlardaki detaylar, ayrıcalığı ortaya çıkarıyor.

GIFT CARD

Pierre Cardin’in birbirinden konforlu ve şık parçaları arasından seçim yapmak zor, değil mi? Hangi hediyeyi alacağınıza karar veremiyor; trikolar, ayakkabılar ve çantalar arasında kaybolmuş hissediyorsanız, çözüm hediye kartlarında! İstediğiniz miktarda bakiye yükleyebileceğiniz hediye kartları ile sevdiklerinize kendi hediyelerini seçme şansı tanıyın.

2018‘in son günlerini yaşıyorken, güzel bir yıl geçirdiğinizi umuyor ve herkese sağlıklı, mutlu ve stil sahibi bir 2019 diliyoruz! #SeninÇizgin #SeninYılın