• Detaylarda Sen Pierre Cardin

  • Ücretsiz Kargo 200 TL ve üzeri alışverişlerde
  • 6 Taksit Bonus'a özel
  • Ücretsiz İade İadelerde gönderim ücretsiz
  • Koşulsuz Değişim Mağazalarımızda kolay değişim

İlk Siparişinize Özel 200 TL’de 25 TL İndirim !

Erkek  Kemer

 

Gösterim Şekli:
Ürünleri Karþýlaþtýr
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı: 25 
Ürünleri Karþýlaþtýr
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı: 25 

Söz konusu erkek giyimi olduğunda ufak detaylar oldukça önemli bir hale gelir. Her erkeğin olmazsa olmazı haline gelen erkek kemer modelleri fonksiyonelliklerinin yanı sıra şıklıkta da iddialı bir duruş sergiliyor. En iyi derilerden üretilen ve daha da rahat kullanılması adına en hafif tokalarla tasarlanan bu kilit aksesuar yatırım yapılması gereken parçalardan...

Modern erkeklerin stilinde tamamlayıcı aksesuarı haline gelen erkek kemer modelleri kombinlere hareket kazandırırken, ayakkabılarla uyumlu renklerle tercih edildiğinde şıklığı da beraberinde getiriyor. Takım elbiseniz için gerekli bir deri kemer, daha sportif bir şıklık yakalamak istediğinizde denim, jean pantolonlara eşlik ediyor.

Zamansız estetiğin bir numaralı adresi olan Pierre Cardin, erkek giyimde kendi tarzını yaratmak isteyenler için ayrıcalıklı bir dünya sunuyor. Tarzınıza en çok hitap eden deri erkek kemer modelleri içinden dilediğiniz birine sahip olmak ve alışverişlerinizde özel kampanya ve avantajlardan yararlanmak için Pierre  Cardin'itercih edebilirsiniz.