Kategoriler

  Geçmiş Aramalar

   Arama Önerileri

    Geçmiş Aramalar

     Erkek Giyim

     Erkek giyim, sezon trendleriyle birlikte şekillenmeye devam etse de her zaman için vazgeçilmez parçalara sahiptir. Günlük kombinler ya da klasik kombinler fark etmeksizin her erkek giyim tarzının tamamlayıcı ve vazgeçilmez parçaları bulunur. Bu parçaları bir araya getirirken her erkeğin dikkat etmesi gereken noktalar vardır. Şık ve iddialı olmak isteyen erkekler, kombinlerine özen göstermeli ve doğru seçimler yapmalıdır. Stil sahibi olmanın ilk adımı kombin oluşturulacak parçaların en doğru biçimde seçilmiş olmasıdır. Sayısız erkek kıyafeti arasından tarzınıza en uygun parçayı seçebilmek için bilinçli hareket etmelisiniz. Özellikle vazgeçilmez olan parçaların bir araya getirilerek oluşturulduğu erkek giyim kombinleri gardıropların demirbaşı olmalıdır. Pierre Cardin, erkek giyimin zamansız parçalarını, yıllara dayanan tecrübesi ve kalitesiyle sizlere sunuyor. Tarzınızı her daim şık ve iddialı göstermek için tasarımlarımızı inceleyerek işe başlamalısınız.

     Günlük Kombinler İçin Gerekli Olan Erkek Giyim Parçaları

     Günlük kombinler hemen her erkeğin en sık kullandığı parçaların bir araya gelmesiyle oluşturulur. Bu parçaları en doğru şekilde bir araya getirebilmek için bazı ipuçlarına hâkim olmak önemlidir. Kombininizi oluşturacak her parça için öncelikle vücut şeklinizi iyi bilmeniz gerekir. Yalnızca sezon trendlerini seçerek kombin oluşturmak yanlış bir harekettir. Bu düşünceyle seçeceğiniz parçalar ne kadar iddialı olursa olsun, vücut tipinizle uymadığı takdirde şık görünmezsiniz. Bu yüzden en doğru erkek kombinlerine sahip olmak için öncelikle vücut ölçülerinizi referans almalısınız.

     Üst Giyim İçin Tercih Etmeniz Gereken Erkek Giyim Parçaları

     Günlük kombinlerin en büyük kurtarıcısı olan ve üst giyimin demirbaşı sayılabilecek erkek tişört modelleri gardırobunuzda muhakkak bulunmalı. Yalnızca günlük kombinlerin değil, klasik kombinler için de kullanılabilir hale gelen tişörtler ayrılmaz parçalarınızdan olacak. Örneğin klasik bir kombini, tişörtle birlikte bütünlediğinizde görüntü şıklığınız bir adım daha ileriye taşınabilir. Erkek tişört modelleri birbirinden farklı kesime ve renge sahiptir. Vücut şeklinize ve ölçülerinize uygun seçeceğiniz tüm modeller kombininizi güzelleştirmeye yetecektir. Nispeten günlük ve rahat kombinlerde bisiklet yaka tişörtleri tercih ederken; şık görünmek istediğiniz zamanlarda polo yaka tişörtler seçerek şıklığınızı koruyabilirsiniz. Mevsimsel tercihler arasında erkek yaz kombinleri için de ideal tercihlerden olan tişörtler bunaltıcı sıcaklarda en büyük kurtarıcınız olacak. Gardırobunuzun vazgeçilmezleri arasında başta gelen erkek tişörtleri için kullanmaktan hiçbir zaman vazgeçemeyeceğiniz ve kalitesiyle göz dolduran modellerimizi incelemelisiniz. Yaz kombinleri kadar erkek kış kombinleri için de yıldız parçalardan söz etmek gerekir. Soğuk mevsimlerin vazgeçilmez günlük parçaları arasında akla gelen ilk tasarımlar erkek sweatshirtlerdir. Sweatshirtler kombinlendiği her kıyafeti modern bir görünüme kavuşturur. Özellikle spor görünümler için en ideal parçalar arasında sayılması tesadüf değildir. Modellerimiz arasında hem sezon trendlerine uygun hem de zamansız parçalar bulabileceğiniz sweatshirtlerimizi inceleyin. Tarzınıza en uygun olan modeli seçerek kombininizi oluşturmaya başlayın.

     Her Gardırobun Yıldızı: Erkek Gömlekler

     Klasik giyinmeyi seven her erkek için en önemli parçalardan olan erkek gömlek modelleri, sadece resmi yerlerde değil, günlük kombinlerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Doğru kullanılmadığı ve doğru kombinlenmediği takdirde hiçbir gömlekten istenen sonuç alınamaz. Bu sebeple tarzınıza uygun en iyi gömleği seçebilmek için bazı erkek giyim ipuçlarını bilmelisiniz. Gömleğiniz mutlaka bedeninize uygun olmalı. Dar veya bol fark etmeksizin, rahat hissetmediğiniz hiçbir modeli giymemelisiniz. Erkek gömlekleri ince bir zevkin göstergesidir ve önemli olan nokta bedeninize birebir uygun modeli giymeniz gerektiğidir. Gömlekler rengiyle, duruşuyla ve dokusuyla kıyafet kombinlerinin en iyi tamamlayıcılarından biridir. Gömleğinizi giyeceğiniz diğer kıyafet parçalarına uyacak renk ve desende seçip göz alıcı kombinler oluşturabilirsiniz. Bunun için her an yanınızda olan Pierre Cardin gömleklerinden en beğendiklerinizi seçin. Erkek gömlekler de dahil olmak üzere yılların deneyimiyle şekillenen tasarımlarımızı gardırobunuza güvenle ekleyin.

     Tarzınıza En Uygun Erkek Pantolonunu Seçerek Göz Kamaştırın

     Kombinlerin en temel parçalarından diğeri de erkek pantolonlarıdır. Pantolonlar kumaş yapıları ve kesim farklılıkları olarak kendi içinde kategorize edilebilir. Bu kategorilerle birlikte farklı kombin ve giyim tarzlarında kullanılarak şık görünümün temelini oluştururlar.Erkek pantolonları için ister günlük ister klasik fark etmeksizin her tarzın kilit parçasıdır demek yanlış olmayacaktır. Bu sebeple gardırobunuzda muhakkak bulunması gereken bu parçayı seçerken vücut kriterlerinizi yine göz önünde bulundurmanız gerektiğini atlamayın. Erkek giyimin en gerekli parçalarından olan pantolonlarla şıklığınızı göz kamaştırıcı hale getirebileceğinizi unutmayın. Günlük ya da klasik kombinlerinizin yıldızı olacak pantolon seçimleri için modellerimizi inceleyin . Benzersiz kumaş yapıları ve her tarza uygun tasarımları ile gözleri üzerinize çekeceğiniz erkek pantolon modellerimiz arasından en beğendiklerinizi seçin.

     Kış Aylarının Vazgeçilmezi Erkek Kaban ve Montlarla Şıklığı Yakalayın

     Soğuk havalarda hem içinizi ısıtacak hem de görünümleriyle şıklık kazandıracak erkek kaban ve erkek montlar vazgeçilmez parçalar kategorisi içinde bulunmaktadır. Doğru seçildikleri takdirde erkek giyimin yıldızı olabilecek parçalar olan kaban ve montlar tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak nitelikte olmalıdır. Erkek kaban ve mont seçiminde bu parçaları nerede giyeceğiniz ve bulunduğunuz bölgenin iklim şartları belirleyici faktörlerdir. Spor ve günlük kombinler için tasarlanan erkek montlar ile soğuktan korunabilir, tarzınızı yansıtabilirsiniz. Nispeten daha klasik tarzda kombinler için şıklığı bir adım daha öne taşıyacak erkek kaban modellerini tercih ederek görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Pierre Cardin olarak erkek kaban ve mont modellerimizde hem rahatınızı hem de şıklığınızı ön plana çıkaracak tasarımları sizlerle buluşturuyoruz. Tarzınıza birebir uyacak modellerimize uygun fiyatlarla sahip olabilmek için bizi takip edin, fırsatlarımızı kaçırmayın.

     Olmazsa Olmaz Erkek Ayakkabı Modelleriyle Rahat ve Şık Kombinler Hazırlayın

     Ayakkabılar her erkek için tüm kombinlerde kullandıkları parçaların başında gelir. Klasik ya da spor, her tarz için bir ayakkabı seçimi elzemdir. Bunun için muhakkak ayak sağlığını ön planda tutan erkek ayakkabı modelleri tercih edilmelidir. Örneğin sosyal yaşamın dinamikliğine en kolay entegre edilebilecek olan erkek spor ayakkabı modelleri, tasarımları itibariyle mutlaka rahatlık sağlamalıdır. Ayak şeklinize göre seçilmesi gereken bu modeller gün boyu sizinle olacağı için rahat hareket edebilmenize yardımcı olmalıdır. Erkek spor ayakkabı tasarımı konusunda şıklığından ödün vermeyen ve rahatlığından vazgeçmeyen erkeklerin ilk tercihi olacak modellerimizi inceleyin. Tarzınıza uygun ve en önemlisi ayak sağlığınızı koruyacak olan tasarımlarımız arasından kendine en uygun olanını seçerek günlük kombinlerinizi vazgeçilmez hale getirin.

     Aksesuar Seçimlerini Sezon Trendlerine Uygun Yapın

     Kombinlerinizi oluşturduktan sonra ufak dokunuşlarla kombininizi daha şık hale getirebilmek için aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Aksesuarlar arasında seçim yaparken erkek giyimin son trendlerini takip ederek zamana ayak uyduran kombinler elde edebilirsiniz. Özellikle zamansız parçalarla kombinlenen modern parçalar en büyük yardımcılarınızdan olacaktır. Aksesuar demişken, bir nevi ihtiyaç sayılabilecek erkek cüzdanlarından bahsetmemek olmaz. Tarzınızı birebir yansıtacak, ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve zamanın dinamiğine uyum gösterecek erkek cüzdan modelleri için tasarımlarımızı inceleyebilir, kombinlerinizle göz kamaştırabilirsiniz.